Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért nem létezik ezen az...

Miért nem létezik ezen az oldalon helyesírás javító? Mit szeretnétek még változtatni, csinálni ezen az oldalon?

Figyelt kérdés

2019. szept. 21. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Írj a moderátorokbak egy email-t ezen javaslatoddal.
2019. szept. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Ez az oldal egy nagy szar, itt semmi nincs.
2019. szept. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt nyilván nem tudom, hogy az üzemeltető miért nem alkalmazza, de azt tapasztalom, hogy a helyesírás-javító nagy butaságokat is csinál. Akik ilyen alkalmazással írnak ide, számos alkalommal teszi az írásukat értelmetlenné, vagy éppen helytelenné. És aztán kérdezői kommentben, újabb válaszban írják, hogy bocsi, de a helyesírás javító/autocorrect okozta.

Elegendő a helyesírás ellenőrző. Az viszont általános, ha ide írok, itt is működik. Például: [link] .


Teljesen egyetértek a # 1-es válasszal. A GYK-t használó társaidként, legfeljebb tippeket tudunk írni a kérdésedre, a tényleges okot az üzemeltetőtől tudhatod meg. (Ha nem válaszol, akkor senkitől, de akkor legalább a megfelelő helyen kérdeznéd.)


Hiábavalónak tartom a változtatásra vonatkozó kérdésed is. Ha ír valaki ilyet, akkor nem tudod teljesíteni, ő sem tudja megvalósítani. Ezt a nagyon nagy többség helyesen felméri, így nagyon kevés ilyen válaszra számíthatsz.

2019. szept. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Felesleges a moderátoroknak írni, az ő feladatuk a moderálás. Semmilyen beleszólásuk nincs az oldal működtetésébe, ahogy hatásuk sincs. Ők a szabályok betartásáért vannak foglalkoztatva.

A helyesírást nem egy gépnek kell tudnia, hanem neked. Ha ezt is megcsinálják helyetted, soha nem fogod megtanulni. Itt nem gáz (aki nem ír helyesen, az pont le is szarja), de egy hivatalos levélben például saját magadról állítasz ki egy negatív képet, ha nem tudsz helyesen írni.

2019. szept. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Itt a legnagyobb hibának a keresőt látom. A többszavas keresésnek kéne jobb találatot adnia, helyette a két szóra külön keres rá, amire én kerestem, arra meg nincs találat.


Egy példa:

Ha beírom, hogy "kínai cipő", akkor feldobja az összes kínai találatot aminek semmi köze a cipőkhöz, ezt vegyítve a cipős találatokkal amiknek semmi közük kínához...


Így arra sem tudom használni a keresőt, hogy megnézzem, volt-e már olyan téma amire rá szeretnék kérdezni.

2019. szept. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!