Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Üzenetet akartam küldeni...

Üzenetet akartam küldeni valakinek, akivel már napom óta levelezek, de kiírta, hogy „Sajnos nincs ilyen azonosítójú felhasználónk! ”. Ez mi?

Figyelt kérdés

Miért írja ki olyan kapcsán, ezt akivel már napok óta gond nélkül leveleztünk. Azt sem lehet mondani, hogy le lett tiltva, mivel akkor nem ezt írná ki.

Mi lehet itt a gond?



2019. okt. 1. 01:52
 1/7 A kérdező kommentje:
*napok óta
2019. okt. 1. 01:54
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Torolte magat?
2019. okt. 1. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Valószínűleg törölte magát.
2019. okt. 1. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha törli magát akkor nem ugyanazt írja mint amikor le van tiltva?
2019. okt. 1. 12:27
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Általában senki nem szokta innen "törölni magát" mert azt csak moderátorok tudják megcsinálni, ha előtte emailben írsz nekik.

Ha valaki letilt egy felhasználót, az arról semmilyen értesítést nem kap.

Ugyan úgy írhat privátot a letiltott, viszont a címzett egyszerűen csak nem kapja meg, viszont aki írta az nem fogja tudni hogy le van tiltva mert semmi nem fogja jelezni neki.


A kérdésre a válasz, megszüntették a felhasználó fiókját valamiért, azért kapod ezt a rendszerüzenetet.

2019. okt. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Még mindig nem értem. Ha törölve van akkor ezt szokta írni:


Sajnos a felhasználónak nem tudunk üzenetet továbbítani (nincs ilyen felhasználó vagy már törölte regisztrációját vagy letiltásra került a fiókja)!


De jelen esetben nem ez van...

2019. okt. 1. 22:11
 7/7 anonim ***** válasza:
A kettő vêgülis ugyanaz,csak máshogy fogalmazva.Tehát ez a felhasznàló már NINCS itt az oldalon.Legfeljebb,ha később más névvel újra regisztrált,akkor lehet.
2019. okt. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!