Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mielőtt felteszel egy kérdést,...

Mielőtt felteszel egy kérdést, elolvasod az oldal szabályzatàt?

Figyelt kérdés
2019. nov. 2. 18:41
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Nem. Ha olyan, ugyis torlik.
2019. nov. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer elolvastam, nagyjából meg is jegyeztem, mert a szabályok nagy része eléggé magától értetődő számomra.
2019. nov. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 belapus ***** válasza:
100%
A regisztráció előtt - és azóta még néhányszor, amikor egy kérdező nem tudja magától megtenni - elolvastam.Nagyjából meg van.
2019. nov. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem
2019. nov. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Van az oldalnak szabályzata????
2019. nov. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Sajnos van.
2019. nov. 2. 20:42
 7/9 2*Sü ***** válasza:

Nagyon ritkán tettem fel itt kérdést. A legtöbb kérdés olyan, hogy némi utánajárással, keresgéléssel magam is megtalálom rá a választ, vagy olyan, ami mélyebb szaktudást igényel, így célszerűbb szakirányú fórumokon érdeklődnöm, vagy előre borítékolható, hogy nem fogok rá releváns választ kapni.


De elsőnek én sem olvastam el az oldal szabályzatát. A legtöbb ilyen szabályzat szokványos, alapvetően a kulturált hangnemet, az etikett és a netikett betartását követelik meg, illetve a hatályos jogszabályok betartását, meg praktikus, másnak lehet, hogy nem, de számomra triviális instrukciókat (pl. hogy mielőtt felteszel egy kérdést, előtte nézd meg, nem tette-e fel hasonló kérdést valaki más, vagy hogy használd arra az oldalt, amire való, kérdezz, és ne nézd a GYK-t se társkeresőnek, se apróhirdetés oldalnak, se reklámfelületnek.).


Persze aztán mások kérdései nyomán azért csak elolvastam a szabályzatot.

2019. nov. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 2*Sü ***** válasza:
100%

> Sajnos van.


Te mennyire örülnél, ha 10 kérdésből 9 vagy reklám lenne, vagy politikai propaganda, vagy szimpla anyázás és trollkodás? Mennyire örülnél, ha a kérdésre adott válaszodban is hasonló arányok lennének? Mennyire örülnél, ha valaki a neveddel, arcoddal, Facebook-profiloddal, email címeddel összekötve tenné fel azt a kérdést, hogy „Mit gondoltok erről a …-ról/-ről?”?


A szabályok elsősorban nem ellened, hanem érted vannak. Ha úgy érzed, hogy a szabályok ellened vannak, akkor pont tőled óvnak meg másokat, de akkor a hibát a saját készülékedben kell keresni.

2019. nov. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A szabályok azért vannak, hogy megszegjük őket.
2019. nov. 3. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!