Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ki lettem tiltva trágárság...

Ki lettem tiltva trágárság miatt, de írtam egy e-mailt és visszavettek. A kitiltás örökre szól?

Figyelt kérdés
Szerencsémre nagylelkű volt a moderátor és megszüntette a kitiltásom. Próbálkoztam új regisztrációval is, de azt is letiltották. Az lenne a kérdésem, hogy örökre ki lettem volna tiltva az oldalról?
2019. nov. 9. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Dehát most is ki tudtál írni kérdést..
2019. nov. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most mondtam, hogy a moderátor megszüntette a kitiltásomat, mert írtam egy bocsánatkérést. Szóval nincs baj, csak kiváncsi vagyok, hogy meddig tart egy kitiltás?
2019. nov. 9. 22:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem IP cím alapján örökre vagy legalábbis pár hónapra biztos. De ha másik gépről vagy telefonról visszaregisztrálsz és azzal gyakorizol akkor nem tudnak beazonosítani.
2019. nov. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm!
2019. nov. 9. 23:13
 5/5 anonim ***** válasza:

3: Igen, ha a másik IP-címről gyakorizik, akkor nem tudják beazonosítani. Viszont, ha az újonnan regelt felhasználójával belép azon az IP-címen, ahonnan kitiltották, akkor be bírják, ha mondjuk, jelentés érkezik egy kommentjéről, mert akkor látják a profiljában, hogy erről az IP-ről már ki lett tiltva valaki.

Decemberben én is ki lettem tilva, májusban könyörögtem vissza magamat. A köztes időben négyszer is újraregisztráltam, de egy idő után mindig újra le lettem tilva, volt, hogy teljesen váratlanul. Végül jobbnak láttam hagyni ezt a bóhockodást, és inkább megkértem őket, hogy engedjenek vissza az eredeti felhasználómmal.

2019. nov. 10. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!