Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Veletek volt már olyan, hogy...

Veletek volt már olyan, hogy töröltetek kérdést a listátokból, mielőtt választ kaptatok volna, mert annyira lelombozott titeket a felhasználók hozzáállása, hogy már inkább nem is érdekelt a téma?

Figyelt kérdés

Ok nélküli flegmázások, ok nélküli kötekedések, túljátszott értetlenkedés a kérdés szövegén, mikor teljesen érthető, "vicces megmondóemberek", akik nem segíteni akarnak, csak leverik máson a feszültségüket...


Sokszor már többször átgondolom, hogy kiírjak-e egyáltalán egy kérdést, annyira minimális azoknak a száma, akik tényleg segíteni akarnak, tényleg rendeltetésszerűen használják az oldalt. :(



2019. nov. 10. 04:52
 1/4 anonim ***** válasza:
10%

Remélem, nem ez a kérdező vagy:


https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__munkahely-kollegak__..


Itt azért jogos volt a beszólogatás. Mert ahelyett, hogy kiemelné a korábbi kérdésët, hetente megkérdezi ugyanazt.

2019. nov. 10. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%

Hajaj, szinte minden második kérdésem ilyen.


Szomorú az, hogy aki a gyk-n nő fel, mint a Magyar fiatalság jórésze, ilyennek fogja elképzelni az emberek 99%-át, mint akik itt vannak.


Tele van már így is az ország levert, paranoiás, rosszindulatú emberrel. :(

2019. nov. 10. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#1 - A kérdésre nem mentem rá, de tanulok még, szóval a kategóriájába még sosem írtam.
2019. nov. 10. 16:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos én is ezt tapasztalom. Sokszor írtam már ki kérdést különféle témakörökben, mert az ember nem lehet minden szakmában otton. Értelmes, konkrét kérdések, melyre kereséssel nem kaptam választ, ezért gondoltam, hogy hátha van valaki szakmabeli, aki segíteni tud. Viszont a válaszok 90%-a csupán kötekedés. Egy részük ír valami hülyeséget, mert vicces akar lenni, de nem sikerül neki, egy részük megkérdőjelezi, hogy minek az nekem, de a többségük bántó, és lenéző. Nem vagyok idióta, de mivel más jellegű diplomám van, nem értek én sem mindenhez. Viszont annyira nem vagyok hülye, mint amilyennek a válaszadók beállítanak. Ez sokszor sértő. Ha nem tud értelmes választ adni, akkor inkább ne írjon semmit, de mi szükség van arra, hogy kötekedjen?
2022. febr. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!