Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Milyen linkrövidítő működőképe...

Milyen linkrövidítő működőképes most a GYK-n?

Figyelt kérdés

Leginkább azért lenne rá szükségem, mert a Google-térkép linkjét valami érthetetlen okból széttöri az oldal, egy plusz szóközzel, és nem lesz kattintható. (Sok felhasználó alapból nem képes összerakni, de aki képes, annak is jobb lenne csak kattintani.)

Olyan rövidítő kellene (ha van), ahová nem kell belépni.

(De persze, ha a GYK tudna prezentálni valami érdemi megoldást a hiba kiküszöbölésére, az is megtenné...)


2019. nov. 19. 05:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak a legismertebbeket blokkolják. Több tucat van, egyszerűen rákeresel Google-ben és ne az első 3 találatból válassz. Mondjuk nekem úgy rémlik, hogy a Maps útvonaltervezőben van saját gyártású rövidítő is.
2019. nov. 19. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Tényleg van saját linkrövidítőjük, ezt még nem vettem észre.

Köszönöm!

(Amúgy elég sokat kipróbáltam már, és ami korábban ment, most már az se műxik, a GYK újabban visszaalakítja eredeti hosszú linkké, és széttöri.)

2019. nov. 19. 07:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!