Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ki miért és mikor regisztrált...

Ki miért és mikor regisztrált az oldalra?

Figyelt kérdés
2009 óta olvasgatom az oldalt 2010-ben regisztráltam, még 13 évesen kezdtem, most 22 vagyok.Elején még nem mertem írni az oldalra, majd azt hiszem 2011 januárjában írtam az első válaszom, majd rá 2011 júniusában az első kérdésem. Vagy 4 felhasználómat tiltottak, eddig részben jogosan részben nem. Volt ,hogy családi problémámat írtam ki erre sokan ez kamu, ez hazugság stb. Ezért törölték, sokan bele se látnak a másik életében ezért kiáltoznak kamut.
2019. nov. 19. 12:33
 1/2 Gykriszti2004 válasza:
46%
Én pár hónapja regisztráltam, de előtte is nézegettem az oldalt.
2019. nov. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
50%

“ 2009 óta olvasgatom az oldalt 2010-ben regisztráltam, még 13 évesen kezdtem, most 22 vagyok.Elején még nem mertem írni az oldalra, majd azt hiszem 2011 januárjában írtam az első válaszom, majd rá 2011 júniusában az első kérdésem. Vagy 4 felhasználómat tiltottak, eddig részben jogosan részben nem. ”


pontosan ugyan ezt az utat jártam be én is :D furi

2019. dec. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!