Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » 2019-re mi szükség van a...

2019-re mi szükség van a %-os, fel-le szavazós lehetőségre, ami alapjáraton egy "megbélyegzése" az embernek?

Figyelt kérdés

Főleg Vallás ill. Vallás kritikában, ahol az emberek segíteni szeretnének a másiknak. Nyilvánvaló, hogy társadalomnak a valóéletben is ez a kardinális pontja, itt a weboldalon pedig az emberek ok nélkül szavazhatnak le másokat, és szavaznak is le, pusztán hitbeli-hovatartozásuk miatt és nem attól függően, hogy az illető jó választ adott-e meg, vagy sem.


Sok jóra törekvő ember kommentjét látom és az esetek többségében akik helyes válasz adására törekednek, mind le vannak szavazva, akik pedig oda írnak, valami 1-2 szavas, gúnyolódó kis kommentet, az egyből fel is van szavazva. Nem korrekt.


2019. nov. 23. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
Ha nincs rá szükséged, ne nézd.
2019. nov. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen #1-es, látom, sok %-od van úgyis, ezért leszavasztalak mert olyan kedvem volt...

{példaképpen írtam csak, szemléltetésképpen, hogy gondolkoznak sokan}


De amúgy tényleg leszavaztalak...

{és amúgy tényleg}

2019. nov. 23. 22:43
 3/4 anonim ***** válasza:
76%

Nem zavar, ellenben, ha téged igen, akkor saját magad hergeled ezzel.


10+ éve vagyok itt gyakorin és mióta pilitkai fórumba aktív voltam 15%ot esett a %om.. De ki nézi? :)


Aztán vannak, akik a "mi a kedvenc" kérdésnél is lepontoznak, meg a kedvenceim, amik matematikailag tévednek egy kérdésben, leírom a tévedés tényét és a javítást, és magasabb %on van a rossz válasz, mint a helyes válasz.


Ez van. Ez a populizmus lényege. Ezért nyert Trump és a magyar kormány is.


Az élet nem igazságos. A tolvaj gazdag, a becsületes meg rosszul alszik.

2019. nov. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

:)

Szerintem holnap az lesz a karácsonyi ajándék, hogy a trollok mindenkit lepontoznak.

2019. dec. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!