Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért törölnek egy kérdést...

Miért törölnek egy kérdést amikor semmi provokáció/trollkodás nincs benne és teljesen komolyan írom ki?

Figyelt kérdés
2019. nov. 29. 07:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem csak az említett 2 dolog sérthet szabályt, sokkal több olyan dolog van amit nem írhatsz ki. A lapok aljáról eléred a szabályzatot, ott tudod ellenőrizni, ha eddig még nem nézted meg.
2019. nov. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Van egy olyan dolog is, hogy ha őket zavarja a kérdés.

Pl. látszik, hogy túl sok vita lesz belőle.

2019. nov. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%

Volt pl "Normális, ha az állatokat jobban szeretem az embereknél?" kérdés. Ez így önmagában még oké - a kérdező nincs magával tisztában, szeretné látni, hogy ez még belefér vagy, ha nem, hogyan mászhatna ki belőle.


De de nem ezzel a céllal írta ki. Egyrészt semmit sem szeretett megtudni, csak kérdőjellel a végén nyilvánosságra hozta, hogy ő utálja az embereket.


Majd egyre durvultak a hozzászólásai és már azok lettek nem csak provokálóak, de rémisztőek és obbantott ki egy olyan vitát, ahol ő azt mesélte, hogy bántani fogja az e,bereket, a másik meg az öngyilkosságra igyekezett rávenni.


Én szóltam a Modoknak, hogy ezt így nem kéne és törölték a kérdést.


***


Summa-summa-rom;


Törölhetik a kérdésed, ha valójában Te csak a véleményedet akarod leírni egy kérdőjellel a végén és semmi információra nincs szükséged.


Törölhetik, ha a kezdetekben nem provokáló, de átmegy azzá.


stb

2019. nov. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A dagadtakról és cig ányokról valamint az incelekről szóló kérdéseim mind törlésre kerültek. Pedig csak nyers tényeket kérdeztem, állítottam.


Szerintem a "nők a hibásak mindenért" kérdéseket mode rát or ok írják ki. Ezért nem törlik azokat sosem, holott más simán beférne a felhasználók szándékos izgatása alá.


A lepontozásokhoz is lehet némi közük.

2019. dec. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4: nem érted, vagy nem akarod érteni?


"(b) Tilos személyeskedni, azaz olyan megjegyzést tenni amely másokra nézve sértő lehet (különösen ami egy másik Felhasználót zavarhatja kora, neme, származása, vallása, faji, nemzetiségi hovatartozása, világnézeti meggyőződése, véleménye, élethelyzete miatt), továbbá mások becsületére, jó hírnevére sérelmes tartalmat elhelyezni, függetlenül attól, hogy az valós vagy sem, kiemelten a közszereplőkre vonatkozóan. Tilos olyan tartalmat elhelyezni, amely gyűlöletkeltésre bármilyen formában alkalmas."


Ebbe az incelek, cigányok meg mindenki más is beletartozik. A bombanős idióta kérdéseinek törlése viszont kiszámíthatatlan, hol törlik, hol nem.

2019. dec. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!