Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Micsodák a kérdéskiírás...

Krosszarcu kérdése:

Micsodák a kérdéskiírás feltételei a gyakorikérdéseken?

Figyelt kérdés
Milyért gizdáskodik a moderátor a kannabisz olajjal kapcsolatos kérdésemmel?
2019. nov. 29. 12:53
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
Ha ilyen stílusban írod, akkor ne csodálkozz!
2019. nov. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2019. nov. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A kiírásnak az a feltétele hogy regisztrált felhasználó legyél.
2019. nov. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen de ez a csoálatos moderátor a rák elenes gyógyszertári kannabisz olajat kábítószernek értelmezi és ezért akar kizárni.


??????????????????????????????????????????????

2019. nov. 29. 16:01
 5/9 anonim ***** válasza:
Már mindent értünk. xd
2019. nov. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Fogadjunk bele sem olvastál a 2-es válaszba ?

Miért is tennéd, mert akkor talán megértenéd. :)

2019. nov. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Írj email-t a moderátoroknak. Ha lehet, arról a mailcímről, amivel regisztráltál. Ha nem, az se gond, de írd le a mailcímed és a felhasználóneved.


Írd le tömören, mi volt a kérdésed és, a GYIK szabályzatára utalva fejtsd ki, miért érzed úgy, hogy nem szegtél szabályt.


Gondolom olyan nincs, hogy újra latható lesz a kérdésed, de megmagyarázzák, pontosan miért érezték, hogy nem a GYIK-n a helye és, ha azt másképp fogalmazod vagy elmagyarazod, akkor újra kiírhatod a kérdést.


Tegyük fel, én kíváncsi vagyok, hogy milyen betegségre ír fel a doki X országban marihuánát. Nem akarok mariskázni, csak kíváncsi vagyok. Valószínűleg törlik, ha kiírom "Hogyan írathatok fel magamnak fel Marihuánát X országban?" - utána írok a modoknak, ők elmagyarázzák, hogy ez nem a drogkereskedők központja és, ha az érdekelne, amit kifejtettem, pl kérdeztem úgy - "Milyen betegségben szenvedőknek szokott X országban az orvos Marihuánát felírni (csak kíváncsiságból, nem szeretném kipróbálni)?"

2019. nov. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De beleolvastam a szabályzatba, meg is fájdult tőle a fejem...
2019. dec. 1. 09:48
 9/9 anonim ***** válasza:
56%
Örülök, hogy megint egy kamukérdés megválaszolására fecséreltem az időmet.
2019. dec. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!