Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Aki 50% alatt van az oldalon,...

Aki 50% alatt van az oldalon, azt miért nem törlik a fenébe?

Figyelt kérdés

Lehet mondani,hogy vannak kategoriak ahol lepontoznak,de aki 50%ot sem tud összekaparni az ne mondja már hogy hasznos válaszokat ad bárhova is...

Látom napi szinten a 40akarhany szazalekos valaszokat

Jobban jarna az oldal nelkuluk


2019. dec. 24. 11:45
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Mielott barki nekem ugrana:


Rengeteg provokalo,buta,agressziv valaszt latok ennyi %al es sokkal bekesebb lenne az oldal ha szurnek a tul alacsony %uakat

Csak erre akarok kilyukadni

2019. dec. 24. 11:50
 2/16 anonim ***** válasza:
67%
Minek? Aki 50 alá esik törlik, majd újraregel és 5 perc múlva újra itt van. Értelme?
2019. dec. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
64%

Ha az oldal komolyan venné saját szabályait, egy válasz lenne jellemző egy kérdésre. A ezo rovat nem is létezhetne.

A kérdések és válaszok kétharmadát törölni kellene.


Miből élne meg akkor a cég?

2019. dec. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%

Ne töröljék őket!

Miért? Azért, mert én, nem akarom.

És a 17 karakterből álló elvárásomnak eleget fognak tenni, a te, összesen 466 karakternyi kérdéseddel, kérdés kiegészítéseddel, mai 11:50-es kommenteddel szemben.

Minősítheted igazságtalanságnak, de az nem számít.


(Okulj az esőtáncosok ősi bölcsességéből! Azért sikeresek, mert addig táncolnak, míg el nem ered az eső. Amit nem tudnak változtatni, ahhoz, alkalmazkodnak.

Márpedig, a felhasználótársaidnak írt számon kérő kérdésed, és a szintén számunkra írt érvelésed, eleve alkalmatlan helyre íródott. Nem vagyunk illetékesek annak megválaszolására, hogy miért nem úgy működtetik a GYK-t, ahogyan te szeretnéd. És az általad ismertetett érvek ellenére sem tudunk elvárásaid szerint változtatni, sőt, sehogy se. Például én, nem is akarok.

És a „Rengeteg „provokalo,buta,agressziv valaszt” akár „ennyi %al”, akár sokkal többel, nem kell figyelembe venni, ha zavar. Az más, ha valamilyen – nem tudom én, szociológiai - elemzéshez akarod használni azokat; akkor viszont direkt jó, ha sok adat van hozzá.

Az sem biztos, hogy rengeteg ilyen válasz van. Sok tanulmányt olvashatsz arról, hogy amire negatívan érzékeny valaki, azt sokszorosan többnek ítéli - akár megdöbbentően nagy arányban is eltúlozva -, mint a tényleges előfordulási aránya.

És egyesével sem biztos, hogy tárgyilagosan helytálló, ha megítélésed szerint egy válasz „provokalo,buta,agressziv”.

A lehetőségeken belül ki-ki azt teheti, amit akar. Én azokkal foglalkozom a GYK-n, amiket érdekesnek, hasznosnak tartok. Semmi dolgom, gondom a többivel; még a százalékokkal sem; senkit sem kell a „fenébe” kívánnom. Ugyanazt a GYK-t használva, te, nem - vagy nem csak – kedvedre való dolgokkal foglalkozol. Nem vagyunk egyformák.)

2019. dec. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%
Én szoktam látni olyan 50%alattiakat, akik értelmes válaszokat adnak. Csak elég radikálisan fogalmazzák meg a véleményüket, ezért van viszonylag alacsonyan aszázalékpontju.
2019. dec. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

vagy csak régimotorosok sokat vannak a kutyás és politika témakörben és tojnak rá mit mond a többség.ÉN konkrétan a 16 év allatiakat szóltam le, a vakbuzgó nagymagyarokat meg a vegánokat. meg azokat akik szerint a kutya ágyba való.

íme egy jó példa az ostoba lepontozósdira. https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__altalanos-kozerzet_..

2019. dec. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Szoktam feltenni kérdéseket utazásról és külföldön élésről. Na most, szerintem ezek teljesen normális kérdések. Viszont az irigy és/vagy zsugori kommentelők szerint provokálok és osztom az észt, így rendre lepontoznak. Ha tripla ennyi kérdést tennék fel (mert tehetnék, van néhány témám a tarsolyban), akkor hamar lemennék akár 10% alá is. Innentől kezdve értelmetlen ez a javaslat, hiszen finoman szólva felmerül a jogosság vagy jogtalanság kérdése.
2019. dec. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
74%

Aki azt írta, hogy 50% alatt is kommentelnek jókat, igaza van.


Ha pl megkérdezik, hogy ki írta a G

Harry Potter sorozatot és leírom, hogy J.K. Rowling, pár szót az életéről, hogy hogyanan adatta ki a könyveket, esetleg azt, hogy hol lehet fellelni őket és mennyiért, akkor kapok zöld kezet.


Ha ugyanezt írom, csak a végére odaírom, hogy "De, amúgy a Google jó barátunk, ajánlom sok szeretettel.", máris a piros kézre nyomnak.


Pedig mindkét esetben a kért információt kapta tőlem a kérdező; leírtam az író nevét.

2019. dec. 26. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ôk is lehetnek értelmesek, csak nem nyaliznak a kérdezônek, megmondják az igazat.
2019. dec. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
70%
Mert az a csorda-demokrácia diadala lenne. És még csak nem is szűrné ki a trollokat.
2019. dec. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!