Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » 18 év körüli lányok! Hány...

18 év körüli lányok! Hány oldal privátotok van? S mióta gyül?

Figyelt kérdés
Én 13 éves koromtól vagyok jelen ezen az oldalon. A 3. fiókom van most. Szeptember közepe óta meg 91 oldalnyi privátom van. :D Ez több, mint az előtt öszesen. Másnak is így megemelkedett a privátok száma, ahogy nagykorú lett? :D
2019. dec. 26. 17:37
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Én rögtön vagy pár napon belül törlöm őket. Nem gyűjtöm.
2019. dec. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 SegglukhFőtörzs válasza:
55%
MIVAN??????????!!!!
2019. dec. 28. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
jelentsétek már egy fiókja lehet , nyiltan szabályt szeg.
2019. dec. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

29 vagyok, de azért válaszolok. Megnéztem, 34 oldalnyi.


Akkor most Te válaszolj 2 kérdésre!


1. Betöltötted a tizenhatot?


2. Ezt Te írtad? https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__gyik__1024293..

2019. dec. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

1. Igen. Már rég.


2. Nem én írtam. Nekem az az 3 fiók 5 év alatt jött össze. Az első abszolút elveszett, mert se a jelszóra, se az e-mail címre nem emlékszek (kicsi voltam még akkor...). A 2.-ot annak pótlására csináltam csak úgy sebtiben, de csak egy ideig használtam. S már az sincs meg, mert le screenshot-oltam a jelszót, de az a kép max Google fotókon van már meg, mert a régi telefonom a nyáron bedobta a törülközőt (tanulság: ne vegyél Allview-et). A 3. meg az amit most használok.

2019. dec. 28. 22:13
 6/6 A kérdező kommentje:

Meg még csak ennyit:


,,(h) Tilos a moderátorok döntését felülbírálni és a törölt felhasználói tartalmakat bármilyen módon újra elérhetővé tenni, illetve a Felhasználó regisztrációjának tiltása után új regisztrációt létesíteni."


,,(k) Tilos más Felhasználó vagy a WebMinute Kft. alkalmazottja vagy megbízottja szerepében feltűnni (pl. hasonló vagy összetéveszthető felhasználónéven bejelentkezve), tilos közszereplők, jogi személyek nevének megadásával regisztrálni; tilos más felhasználói fiókot használni (például családtagokét, vagy barátokét) a rendszerből történt kitiltást követően. Tilos több felhasználói névvel fórumozni, ezzel a többi Felhasználót megtéveszteni."



Én kitiltva se voltam, s nem is használok egyszerre több fiókot. Hol itt a probléma?

2019. dec. 28. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!