Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Lenne egy kérdésem?

Lenne egy kérdésem?

Figyelt kérdés
Ti nem féltek attól hogy olyat kérdezték hogy valaki bekuldi arra az insta oldalra aminek a neve gyik hulyesege?
2019. dec. 26. 20:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. dec. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Sokan szándékosan tesznek fel hangzatos kamukérdéseket, majd küldik be önszántukból, hogy egy kis hírnevet kapjanak. Egy átlagos kérdés oda valószínűleg már nem kerül be, mert nincs elég kraft benne. Ahhoz pedig nagyon nagy butaságot kell kérdezni, ha nem ebből a szándékból írsz, hanem tényleg segítséget vársz.
2019. dec. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Puzsér egyszer megmondta; minden két esetben kap hírnevet; vagy, ha fantasztikus - vagy, ha mesterien rossz. Nos, hogy hírnevet kapjon egy felhasználó egy értelmetlen kérdéssel, vagy túl butának vagy tehetségesnek kell lennie - ergo alkotnia kell valamit, ami képes az emberek 90%-ra hatni; pl az ember, aki a Húsvéti sonkát penészesen akarta enni, az ember, aki "azt hitte", elromlott a radiátora, mert nyáron nem fűtött, stb.


Az, hogy valaki simán értelmetlen kérdést tesz fel, nem elég; egyszerűen van egy csomó olyan buta kérdés, amit direkt a "hírnév" miatt tesznek fel, de egyszerűen vagy nem humoros vagy semmit nem vált ki a többi emberből vagy már egymilliószor feltették előttük.


Mivel én nekem nem célom, hogy hírnevet kapjak, illetve a GYIK szabályzatát is tiszteletben tartom, nem fogok bekerülni ilyen helyekre.


De, ha mégis; kit érdekel? Anonim oldal. Senki se tudja, ki vagyok.

2019. dec. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!