Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Titeket nem idegesít, hogy...

Titeket nem idegesít, hogy itt, gyakorin a kérdések 90%-a olyan, amit kb. fél perc keresés utén meg lehet taláni a neten?

Figyelt kérdés
Egy csomó ember ahelyett, hogy beírná Google-be a kérdését, kirak ide egy kérdést, hogy valaki majd megkeresse helyette a választ

2019. dec. 30. 21:54
 1/10 anonim ***** válasza:
de
2019. dec. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Dehogynem'!
2019. dec. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert így okoskodhatok. Meg lehet, hogy a mi véleményünket keresik.
2019. dec. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez a 10%,vagy a 90%?
2019. dec. 31. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Idegesíteni akkor tudna, ha azt gondolnám, hogy megszabhatom nekik, hogy mit kérdezhetnek, de nem engedelmeskednének. Vagy akkor, ha kötelező lenne minden kérdésre válaszolnom, és nyilván szeretném elkerülni a nem feltétlen szükségeseket.

Mivel nem képzelem magamról, hogy megtilthatok kérdéseket, és tisztában vagyok azzal, hogy nem vagyok válaszírásra kötelezve, így semmi gondom sincs, semmilyen kérdéssel.

2019. dec. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Mondhatnám azt is hogy akkor ne olvasd, de ez bunkóság lenne.

Inkább előttem írókhoz csatlakozom, azokhoz, akik azt írták, a kérdés nincs meghatározva, hogy mi legyen, valamint hogy az önművelés és ismétlés senkinek sem árt (persze ez is igényszint kérdése).

Az más kérdés hogy mégis van cenzúra, de ha belegondolsz, minél jobban hangoztatják valamiről hogy szabad, annál inkább tiltják.

Szellemi, műveltségi, intelligencia szint kérdése hogy kit mi zavar, meg egyéb néhány jellegzetesen egyedi dolog.

Például humor kategóriában egy-két ember a kérdésekre komolyan válaszol. Nyilván nem azért tesznek fel ott kérdést, mert komolyan nem tudnak valamit, hanem hogy feldobják a labdát.

Az emberek többsége hogyan is mondjam, kényelmes... A Guggoljon persze hogy megnézhetné, de vagy nem ért hozzá hogy mit keres, vagy átpasszolja lustaságból másnak. Lucifer666 ezért írta hogy jót tesz az ismeretek kiszélesítéséhez, felfrissítéséhez.

Valószínűleg ezt az oldalt azzal a szándékkal hozták létre, hogy csak olyan kérdéseket írjanak a kérdezők, vagy fognak írni, amit esetleg a Guggoljon sem lehet megtudni, vagy csak a gyakorlati tapasztalat ad rá választ. De 10 év alatt is sokat fejlődört a net is, az emberi érdeklődés is változik, minden. A cenzúra is változik, a szubjektivitása is változik.

Értem mi a problémád, ha magas lóról nézem, veled értek egyet, ha leszállok a lóról, akkor más véleményekkel.

Ilyen az élet.


Már-ki

2019. dec. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem idegesít. Nincs benne a szabályzatban, hogy a kérdésed nem lehet olyan, amire a válasz a Google első találata.


Volt anno egy fórum, ahol kb tízszer meg kellett gondolnod, hogy kiírsz e kérdést - általában 5 felhasználó rontott neked, hogy a kérdésre a válasz a Google találatainak a 14. oldalán megtalálható vagy ezt a kérdést valaki hét évvel korábban feltette. Na ott is gyűlöltem ezt.


Ami zavart régen az a dráma a semmiért (normális életet élő kamasz a saját életét vacaknak gondolva), de idővel belegondoltam, hogy én se voltam könnyű eset se kamasznak se fiatal felnőttnek és, megtanultam, ami felbosszantana, azt nem kötelező megnyitnom.

2020. jan. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#7-tel, előttem író szintén 76%-ossal egyetértek, habár az imént éppen egy rokonsági fok kérdésben írtam a Kérdezőnek hogy nézze meg a Google-ban először, de nyilván elküldtem neki a linket.A csoda tudja mi a jó. Persze inkább az, hogy bármit fel lehessen tenni.


Már-ki

2020. jan. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit ironikus hogy felteszel egy ilyen kérdést, amiben szintén nem akarsz semmit megtudni, csak önigazolást akarsz. A te kérdésed se különb semmivel.

Amúgy sem tiltja a szabályzat hogy értelmes dolgokról kérdés legyen kiírva, akkor sem ha a Google tudja a megoldást.

2020. jan. 2. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9 nagyon jó logika, ment egy zöld.


Már-ki

2020. jan. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!