Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A moderátorok miért nem...

A moderátorok miért nem végeznek rendes munkát?

Figyelt kérdés

Tele az oldal veszekedést szító gyűlölködő kérdésekkel amik többszöri bejelentes után sem tunnek el

Akar 20x is feltehetnek egy kerdest mégis hiaba jelented h ismetlodo meg írják oda kommentben is akkor is ott marad

Miért van ez?


2020. jan. 2. 23:25
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Na, ezt majd törlik. De csak reggel, mert éjjel nincs moderálás.
2020. jan. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%

Lehet, hogy te vagy hiperérzékeny vagy nem bírod a kritikát és más véleményét. Mit kellett volna törölni? Melyik kategória?

Szetintem pont tudják, hogy hol a határ.

2020. jan. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

Sajnos előfordul ilyen, de azért általában jól dolgoznak.

Jelentsd másnap is, hátha az akkori moderátor rendesebb.

2020. jan. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos megvan az eset, amikor tênyleg ignorálják a jelentést.


Pl én kiírtam egy kérdést és 3 hónap alatt kb 2x kiemeltem. Csak troll válaszok érkeztek, töröltettem őket.


Tegnap újra kiemeltem és kb nekem estek, hogy minek akarom megtudni és miért nem fogom fel,hogy nem kapok rá választ.


Egyrészt a felhasználókat se értem, hogy hogyan válthat ki belőlük egy ilyen dolog ekkora indulatot - de amit legfőképpen nem értek, hogy a moderátorok miért nem törlik az ő válaszaikat.

2020. jan. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Melyik kérdés volt?
2020. jan. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én sem vagyok megelégedve a moderálással, most is van egy kérdés állatok kategóriában a kérdező provokál egy normálisan válaszolót (nem én vagyok a válaszoló, de ennek ellenére bejelentettem) és erre törlik a normális választ persze a kérdező provokálását is, de újra írja, ráadásul oda is írja hogy végtelenségig visszafogja írni erre megint bejenlentem ismét törlik, megint újra írta 13 óra óta miába jelentem be ott van.

Pedig a szabályzatban világosan leírják, hogy az ilyen folyton visszaírásért kitiltás jár. Hát akkor miért nem tiltották már ki??

De szinte az összes kategóriában van olyan, hogy egyértelműen provokáló egy kérdés/válasz és nem azt törlik, hanem a normálisan válaszolót.

Tudom, hogy nehéz és sok munka egy ilyen oldal moderálása, de azért normálisan csinálhatnák.

2020. jan. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
45%

Lehetne normálisan is csinálni, és sok moderátor tényleg így is csinálja - de nem mind.

Mondjuk kérdés, hogy kapnak-e egyáltalán fizetést?

Mert ha igen, akkor egyértelmű lenne az elvárás.

Ennek ellenére pl. van olyan, hogy át kéne tenni másik kategóriába, és csakazértse oda teszik, ahova egyértelműen való, hanem máshova.

Jó, olyan is volt már, hogy én gondoltam rosszul, és ő tudta jobban.

De neki ugye ez a munkája.

2020. jan. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!