Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Moderatorok, oldal tulaj,...

Moderatorok, oldal tulaj, lehetne egy uj kategoriat letrehozni itt?

Figyelt kérdés

Ismerkedne-es akkor aki ismerkedni akar, az oda irhatna,hogy kit keres.

Talan lecsokkenne a keretlen privatok szama.


2020. jan. 15. 21:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
64%
Meg külön Eszkimó,Nőgyűlölő, Vajna Timi kategóriákat
2020. jan. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
64%

A privátozók, akik írtak nekem, mind perverz kis férgek voltak.

Folyásos bugyi, mell, punci ilyen undorítóba tolták.

2020. jan. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Van elég ismerkedős oldal, nem kell még egy.
2020. jan. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
régen volt ismerkedés kategória, de törölték.
2020. jan. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Chat modul nem kell? :D
2020. jan. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Nekem nem. En nem is ismerkedem itt.

Csak jo lenne, mert akkor az osszes ismerkedni vagy az ott tolthetne az idejet, ahelyett, hogy privatokat irogassanak.

Kiteszek egy kerdest, hogy a pasim dobott, es kapom a leveleket, hogy akkor akarsz ismerkedni?

2020. jan. 15. 21:45
 7/18 anonim ***** válasza:
Attól, hogy lenne ilyen kategória, még kapnál levelet.
2020. jan. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 2*Sü ***** válasza:
100%

A kérdésedet nem fogják olvasni a moderátorok, hacsak valaki nem jelenti a kérdést a moderátoroknak. A moderátorok viszont nem az oldal programozói, és tulajdonosai. Tehát ez a kérdés valószínű nem fog az illetékesek elé kerülni.


Az oldalnak az a deklarált célja, hogy anonim, de nyilvános kérdéseket lehessen feltenni, és azokra válaszolni. Ez nem egy chat, nem egy általános tematikájú fórum, nem blog, nem a Facebook, nem videótár, nem apróhirdetés oldal, nem reklámoldal, nem webshop és még egy csomó minden nem. Így többek között nem célja, hogy párkereső oldal legyen, sőt egy ideje kimondottan harcol is az GYK az ilyen jellegű felhasználás ellen.


> Kiteszek egy kerdest, hogy a pasim dobott


Ez nem kérdés, hanem kijelentés… Persze nyilván lehet ezzel kapcsolatban valódi kérdésed, de én ilyen magánélettel kapcsolatos ide nem írnék ki férfiként sem. Szubjektív értékítéletem szerint nem egy ilyen oldalra való kérdés lenne, az ilyet inkább megbeszélem a barátaimmal ismerőseimmel, vagy ha nagyon érdekel idegenek véleménye, akkor megpróbálnék a kontextus nélkül arra rákérdezni, ami a kérdés valódi tartalma. Pl. ha a barátnőm azért dobott, mert túl sok időt foglalkozom X dologgal, akkor a kérdést úgy tenném ki, hogy mi a véleménye másoknak az X dologgal való foglalkozásról, de nem írnám bele, hogy a kérdés konkrétan ez egy szakítás apropójából született.


> es kapom a leveleket, hogy akkor akarsz ismerkedni?


Több pofonegyszerű, nem sok időt igénylő lehetőséged van, ha nem akarsz ismerkedni:

- Válaszolsz, hogy „Nincs, és az esetleges további levelekre nem is fogok válaszolni.”

- Még jobb, ha eleve nem válaszolsz.

- Rákattintasz a „Nem fogadok tőle több üzenetet” gombra. (Jórészt pont az ilyen nem rendeltetésszerű használatra találták ki.)

- Ha nagyon olyan a megkeresés, akkor az előzőt meg lehet toldani azzal, hogy írsz a moderátoroknak, hogy X felhasználó ilyen és ilyen tartalmú privát üzenetet küldött. Lásd az oldal alján a moderátorok elérhetőségét… Ez azért jó, mert ha valaki emiatt van itt, és több alkalommal kitiltják innen, akkor inkább keres más oldalt, így sem téged, sem mást nem fog itt zaklatni. Bár a fene tudja, nehéz ár ellen úszni, én maradnék az ignorálásnál, ismétlődő üzenetek esetén meg a tiltásnál.

2020. jan. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Szembemész.


2015. május 11-én még volt „Szerelem, szex” » „Ismerkedés” kategória.

Képen a főoldal: [link]

Képen a „Szerelem, szex” megnyitva; benne az „Ismerkedés”: [link]


2̲0̲1̲5̲.̲ ̲m̲á̲j̲u̲s̲ ̲1̲6̲-̲á̲n̲ ̲m̲á̲r̲ nem volt „Szerelem, szex” főkategória, és vele m̲e̲g̲s̲z̲ű̲n̲t̲ ̲a̲z̲ ̲„̲I̲s̲m̲e̲r̲k̲e̲d̲é̲s̲”̲ ̲k̲a̲t̲e̲g̲ó̲r̲i̲a̲ is. Lett három új főkategória, ezek jelölve is voltak.

Képen a főoldal: [link]


Nem tudom, hogy a moderátorok hogyan jönnek képbe, ők a felhasználói tevékenységek szabályosságát ellenőrzik.

A tulajdonost pedig nem csak megszólítani kéne, hanem neki is kéne írnod. Ott van a lap alján a WebMinute kft. link; rákattintva elolvashatod az elérhetőségeiket.

Itt, a felhasználó társaid válaszolunk; amint az a használati útmutatóban olvasható is:

„Kik válaszolnak a kérdésekre?

A kérdésekre a regisztrált felhasználók válaszolnak.”

A használati útmutató linkje: https://www.gyakorikerdesek.hu/help


A beérkező üzeneteket nem kötelező elolvasni. Ha legalább kettő van, akkor a megnyitásuk nélkül is törölheted azokat. Amíg csak egy van, hadd „száradjon” ott.

2020. jan. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Régen több napig első voltam a szerelem, szex katergóriában 10-15 ezer ponttal :P

Régi szépidők:'(

2020. jan. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!