Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A tudományok kategóriában...

A tudományok kategóriában melyik felhasználó kapta a legtöbb pontot a kérdéseiért, és hogy csinálja?

Figyelt kérdés
Remélem nem szabálysértő a kérdés; ha mégis törölnétek, plz, ne blokkoljatok megint 6 órára, köszi! :)

2020. febr. 25. 20:46
 1/9 dellfil ***** válasza:
100%

Megtudhatod, ha rákattintasz a "kategória toplista" feliratra. Baloldalt a "kategóriák" ablakban a legalsó rovat.

Ki tudod "szaszenolni", ki kérdezett legtöbbet. Én megnéztem, és tudom is, hogy a legutóbbi összesítés alapján ki volt az, de azt hiszem nem illik ide írnom.

Keresd meg. A pontozások jól követhetőek.

Egyébként teljes - abszolút értelemben vett - pont összesítés - ha jól tudom - nincs.


dellfil

2020. febr. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok benne biztos, de az első pár oldal alapján van egy tippem, csak nem merem leírni. De te, ha biztos vagy benne, próbáld meg leírni, max. törlik, de blokkolni nem fognak úgy se - emiatt.
2020. febr. 25. 21:43
 3/9 anonim ***** válasza:
Ahogy fent is írják, bár szerintem a pontozási rendszerre ráférne egy kis ráncfelvarrás (annak ellenére mondom, hogy elvileg fent vagyok a "listában").
2020. febr. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Wadmalac, mert ő zseni. Ő a kedvencem!
2020. febr. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mivel, itt, felhasználótársaid válaszolunk, nem kaphatsz rá választ; legfeljebb, tippet. Nem tudom, hogy a Gy.k.-nál van-e, aki meg tudja nézni; de akkor sem gondolom, hogy érdeklődésedre elárulnák. Mindenesetre, ha nagyon érdekel: kérdezd meg.


A kategória toplista:

1./ Csak a legutóbbi 30 nap pontszámait mutatja.

2./ Csak az összpontszám alapján (pont, kérdésért + pont, válaszra kapott értékelésért + pont, mások válaszának értékeléséért) legtöbb pontot elérő 500 felhasználónév látható a listán.

Abban a kategóriában, erre az időszakra meg lehet állapítani, hogy ki írta ki a legtöbb kérdést, mert 1 kérdés kiírásáért 3 pont jár; ugyanakkor, ma, a tudományok kategóriában a 430. helyezettől az 500. helyezettig 3 az összpontszám. Ha tehát valaki legalább 2 kérdést írt ki ebben az utóbbi 30 napban, akkor benne van a toplistában, mert, csak emiatt, 6 pontot kapott.

A mai napi toplistán, az utóbbi 30 napban, tudományok kategóriában, az összpontszám alapján 47. helyezett írta ki a legtöbb kérdést, szám szerint 22 kérdést. (66 pontja van kérdés kiírásét, és 1 kérdés kiírásáért 3 pont jár.) Ha másért nem lenne pontja, csak kérdéskiírásért, akkor a 70.-72. hely valamelyikén lenne; úgyhogy ez nem kevés pont ebben a kategóriában.

Ez, messze nem jelenti, hogy ennek a kategóriának a léte óta (2007. április 27-én még nem volt, 2007. május 27-én már volt [*]) ő írta a legtöbb kérdést, és gyűjtötte érte a legtöbb pontot. Például, lehet, hogy nemrég regisztrált, és összesen 35 kérdést írt ki, amiért összesen 105 pontja van. Ugyanakkor lehet, hogy más, például, 12 év alatt, apránként, a havi listában nem is látszódva, többször ennyi kérdést írt ki, amiért többször ennyi pontot kapott.


A teljes toplista: https://www.gyakorikerdesek.hu/regi-toplista

1./ A teljes Gy.k.-s „életút” pontszámait mutatja.

2./ Csak az összpontszám alapján (pont, kérdésért + pont, válaszra kapott értékelésért + pont, mások válaszának értékeléséért) legtöbb pontot elérő 500 felhasználónév látható a listán.

3./ Nincs lehetőség kategóriánkénti nézésre, szűrésre.

Kategóriánkénti szűrésre nincs lehetőség, de, kérdéskiírásért, ma, 33252 pont a legmagasabb érték, ez (33252/3=) 11084 kérdést jelent.

Mivel az 500. helyezett összpontszáma 30671 pont, a 11084 kérdéskiírás a legtöbb a Gy.k.-n. Ugyanis, ha valaki csak eggyel több kérdést írt volna ki, és nem lenne másért pontja, 33255 ponttal akkor is 447. lenne a toplistán; azaz, látszódna.


Lehet a megnevezett felhasználó a kedvenced, tisztelt, # 4-es válasz írója (2020. febr. 26. 07:52), de ő a kérdezett kategóriában az utóbbi 30 napban egyetlen kérdést sem írt ki.

A teljes toplistán 105 pontja van kérdéskiírásért, úgyhogy nem itt szerzi információit. Látva, hogy valaki a kérdezett kategóriában 30 nap alatt 66 pontot kapott kérdéskiírásért; feltételezhetően a kedvenced, kérdéskiírásért kapott pontjaival nemigen kategóriavezető, még ha mind a 105 pontot a tudományok kategóriában feltett kérdéseiért kapta is. Igaz, a néhány kérdése, amit netes böngészővel találtam, abban a kategóriában jelent meg.


┌─ * 2007. április 27.: [link] http://www.gyakorikerdesek.hu/

2007. május 27.: [link] http://www.gyakorikerdesek.hu/

A két időpont között nincs mentés. ─┘

2020. febr. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én viszont az elmúlt 30 nap Tudományos kérdéseire gondoltam, és Wadmalac egy kérdést sem tett fel... van még egy nála is nagyobb zseni, ami a kérdésfeltevést illeti. :)
2020. febr. 26. 19:40
 7/9 anonim ***** válasza:
Tudom, de muszáj voltam kiírni magamból az iránta táplált érzéseimet.
2020. febr. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor inkább Már-ki vagy lucifer-666,ők taroltak múlt hónapban a tudomány kategóriában.
2020. febr. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egy Wadmalac röff röff röff

Trombitálgat töf töf töf

Az esze, mint a beretva

S gyakorizik döf döf döf

2020. febr. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!