Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ez miért történik?

Ez miért történik?

Figyelt kérdés
Bemegyek a Megválaszolt kérdésekhez és nem ad ki néhány kérdést, amire válaszoltam. Ez azt jelentené, hogy azt a kérdést "törölték"?

2020. márc. 22. 14:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ha csak a kommentedet törölték volna, maga a kérdés a listában marad.
2020. márc. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, törölték (vagyis, ahogy te írtad:"törölték")
2020. márc. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azért írtam idézőjelek közé, mert igazából nem törlődii, ugyanúgy látja bárki a kérdést törlés után.
2020. márc. 22. 20:20
 4/9 anonim ***** válasza:

Valamit keversz valami mással. A saját kérdéseid listájából és megválaszolt listából te törölheted az adott kérdésre mutató linket, az olyan mint egy könyvjelző. Ez csak manuálisan történik, és tényleg nincs hatással a kérdés láthatóságára.

Ha magától tűnik el a hivatkozás a listában akkor azt a kérdést törölték, és már senkinek nem látható, az oldalról is eltűnik.

Ha a te listából úgy tűnt el egy kérdés, hogy az oldalon még olvasható, ott nálad nincs rendben valami. Vagy te törölted véletlenül és észre sem vetted, vagy valaki más, aki hozzáfér(t) a fiókodhoz.

2020. márc. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az utolsó válasszal is egyetértek, csak azt nem értem, miért lépne be valaki a fiókomba azért, hogy egy-egy kérdést/választ kitöröljön. Ez egy kicsit sem realisztikus, nem? :D
2020. márc. 22. 21:27
 6/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem. Viszont olyan nincs, hogy a kérdést nem törölték, de nálad eltűnt a listából.
2020. márc. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kezdem azt hinni, hogy ez csak egy kamu kérdés...
2020. márc. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én meg kezdem elveszteni a hitemet a magadfajta válaszadókban.
2020. márc. 23. 06:40
 9/9 anonim ***** válasza:
Én pedig kezdem elveszíteni a hitemet a magadfajta kérdezőkben.
2020. márc. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!