Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Van, hogy ezért is törölnek...

Van, hogy ezért is törölnek egy kérdést?

Figyelt kérdés

Pl.,ha feltesz itt gyakorin valaki egy kérdést ami semmi szabályszegő dolgot nem tartalmaz, tehát a kérdező nem hibás és jön rá pl. 10 válasz amiből 9 válasz provokálás, trágár, stb szabályszegő és az oldal dolgozói nem a 9 választ törlik és egyet hagynak meg, hanem inkább a kérdést törlik, mert szinte sz összes válasz szabályszegő.


Szerintetek ilyenért is törölnek kérdést? Ti észrevettetek már ilyet?



2020. márc. 23. 15:35
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
Igen, ilyenért is törölhetnek kérdést. Persze nehéz egy olyan témában érvelni, ahol maga az érv már nem létezik, hogy hivatkozz rá.
2020. márc. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
55%
Én már egyszer láttam ilyet. A kérdező feltett egy komoly kérdést, az első 2-3 válasz még komoly is volt alatta; csak aztán valaki fűzött hozzá még egy nagyon vicces választ, aztán több másik válaszoló ráfűzott arra; nagyon vicces volt az egész, azontúl, hogy először ugye a kérdezőnek segítettek; na, és szóval kicsit átment ilyen trollkodásba, el lett humorizálva a kérdés, nagyon szórakoztató volt, ha jól emlékszem, akkor 52 darab válasz volt alatta, amikor törölték. Nagyon sajnáltam, egyrészt a kérdezőt is, talán ő már nem szólt hozzá a kérdés kiírása után, például, ha elment a gép elől utána, akkor ő már nem is látta a válaszokat; utána a másik meg, hogy tele volt a kérdés alatt vicces dolgokkal. Amúgy ez délután volt egyszer, tehát hogy 52 válaszig elment a kérdés, azután sajnos törlésre került. És, tehát, több szempontból is sajnos.
2020. márc. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már volt, hogy én kértem a kérdésem törlését. Komoly kérdést tettem fel, a 4. oldalnyi trollkodó, kötekedő válasznál meguntam, írtam alá egy kommentet hogy szeretném ha törölnék mert ennek így nincs értelme, pár percen belül el is tűnt az egész.
2020. ápr. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!