Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Zaklattak titeket mar az...

Zaklattak titeket mar az oldalon? Privatban vagy komment?

Figyelt kérdés

Egyre inkabb undorodom es inkabb ha valamit megkerdeznek..nem teszem. Van egy par fos tarsasag akik ezen az oldalon elnek napi 24-ben elerhetoek es azt keresik hol zaklathatnak masokat csak hogy valaki figyeljen rajuk. Szandekosan sertegetnek hogy visszairj es ennek orulnek. Ez nem csak undorito de felelmetes is!

N


2020. ápr. 4. 23:40
 1/9 anonim válasza:
95%
Nem szabad félni!
2020. ápr. 5. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%

Valoban lehet ilyen amiről írsz Kérdező, serto provokativ kommentet es utana uzenetet kaptam en is, pedig csak egy teljesen altalanos kerdest tettem fel.

Igen, felelmetes, hogy mennyi gyulolet, elkeseredettség lehet egyes emberekben, ha ilyen dolog oromet okoz nekik. :(((

En nem is szoktam az ilyenekre valaszolni, nem tartom normalisnak, ha szukseges tiltom a szemelyt... Bar ilyen nagyon ritkán volt.

Egy biztos, nagyon gonosz világban élünk, ha megfigyelitek, ma már milyen stílusban írnak ide az emberek egy-egy kérdés alá? Semmi tisztelet nincs az emberekben a másik felé, megy az itélkezés, kérdőrevonás, butaságírogatás, kiosztás. Tisztelet a kivételnek, aki tud még emberi stílusban írni, és még empátia is szorult belé és úgy ír meg egy olyan hozzászólást aminek a tartalma nem egyezik meg a kérdező álláspontjával. Ha visszalapoztok egy-egy témában a 2010 korulre, lathatjatok, hogy meg alapjáraton nem beszéltek itt egymással az emberek, mint ahogyan most. Na meg lassan ma már az emberek egy kerdést nem tudnak értelmezni. Fontosabb hogy belekossenek még egy betűbe is. Nem véletlen van ez a virus, kezdem egyre inkább azt gobdolni....

2020. ápr. 6. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem még nem zaklattak.
2020. ápr. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%

Küld át őket hozzám. Én szívesen elbeszélgetek velük. 😈 Mostanság úgyis ráérek. :D


L

2020. ápr. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__anyos-ap..



Semmit se lehet kerdezni. Szo szerint van nehany fo aki ramszallt. Emiatt nem tudok semmit kerdezni. Keresik hatha en kerdeztem es minden ok nelkul tamad. Valoszinuleg nincs semmi jobb dolga erdektelen az elete. Ha ezt megtalalja. Itt is zaklatni fog.

2020. ápr. 7. 15:44
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondanám zaklatásnak, inkább elmebeteg hőzöngők, kötekedők meg fizetett politikai bértrollok azok akikkel találkozom. A politika topikban gyakorlatilag bármilyen választ írok, azonnal ír privát üzenetet vagy kapcsolódó választ valamelyik fidesz-szektás holdkóros és libsizik meg hazaárulózik folyamatosan. Még a filmes topikban volt a másik kedvencem, mikor valamelyik önkéntes adminisztrátori szerepben tetszelgett, mert ő nem szerette a Marvel-filmeket, és bárki bármit megkérdezett (én is többek közt) valami Marvel-filmről (teljesen szabályosan), rögtön elkezdte írogatni hogy unalmasak a Marvel kérdések meg ezeket egye ember teszi-e fel meg hasonlók. Mintha kötelező lett volna megnyitni. A harmadik kedvencem pedig a vallási fanatikusok, mikor bárhová bármi kérdést vagy választ írok, jön egy privát három percen belül hogy mit tanít a Biblia, meg idéz ki tudja melyik zsoltárból, tök mindegy hogy amúgy éppen a filmes, a szexuális vagy a sport topikban szóltam hozzá. Az ilyen se normális, de nem is foglalkozom velük. Legtöbbször jót nevetek rajtuk.
2020. ápr. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
91%

Ja

Semmit sem lehet kérdezni mert beléd állnak

Mindenben találnak hibát vagy eliras vagy hogy hülye vagy blahblah...

Sajna ez van

2020. ápr. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Miért használod az oldalt, ha nem szereted? Bocsi, ez nem trollkodás, csak, ha nem szereted az oldalt, ne nyisd meg.
2020. ápr. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 Ezt a kérdést a sok trollnak is fel lehetne tenni. Ha zavarja őket pl. az általam említett Marveles kérdés, minek nyitja meg, minek olvassa el és minek ír rá választ? Nem gyorsabb és nyugisabb lenne neki továbbgörgetni? Miért annak kell sz.rul éreznie magát aki rendeltetésszerűen akarja használni az oldalt?
2020. ápr. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!