Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogy lehet itt képet rakni a...

Szabo Ré ka kérdése:

Hogy lehet itt képet rakni a kérdéshez?

Figyelt kérdés
Új vagyok a gyakori kérdéseken.
2020. ápr. 26. 07:48
 1/4 anonim válasza:
80%

Szia!


Sajnos maga a Gyakori kérdések nem ad erre lehetőséget. Ahhoz, hogy be tudj rakni képeket a kérdésedbe, vagy akár a válaszodba, először fel kell töltened a képet, vagy képeket egy képküldő oldalra. Én ezt az oldalt ajánlom neked:

[link]

Miután feltöltötted a képet, vagy képeket, akkor kapsz egy linket, amely a képre mutat, és ezt a linket kell bemásolni a kérdésbe, vagy a válaszba.


Remélem érthetően írtam le.


Ha bármilyen informatikai kérdésed van, nyugodtan írj privát üzenetet :)


További szép napot!

2020. ápr. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]

egyszerű, csak behúzod a képet és kész.

de nagyon sok képmegosztó oldal van, mindenki mást preferál

2020. ápr. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy csak én tartom félreérthetőnek a 2020. ápr. 26. 08:27-kor megjelent válaszban azt, hogy „Ahhoz, hogy be tudj rakni képeket a kérdésedbe”.

A kérdés ablakba nem jó tenni a kép elérhetőségét, mert elrontva jelenik meg, nem is érhető el rákattintással. A kérdés-ablak alatti, kiegészítésre szolgáló ablakba jó tenni, akár önmagában, akár szöveggel együtt.

(A válaszom alapján feltételezhető, de nem én értékeltem nem hasznosnak a választ, már úgy találtam, hogy 62%-osnak volt értékelve. Nem értékeltem, sehogy sem; nem is fogom. Ahogy az ugyanezen a napon 09:19-kor megjelent választ sem.)

2020. ápr. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]


Én ezzel szoktam.

2020. ápr. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!