Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Volt már olyan, hogy csak...

Volt már olyan, hogy csak azért mert odaírja valaki a nicknevét, lepontoztátok a válaszát?

Figyelt kérdés
Mert én szerintem ez állhat sok válaszom lepontozásában.És nem az érdekel,hogy a honlap célja a névnélküliség,mert ez a kérdezőkre vonatkozik,mert arc és név nélkül fel lehet tenni azt a kérdést -Amit máshol nem mertél-
2008. nov. 23. 01:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
45%
Az ilyeneket csípőböl. :)
2008. nov. 23. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
Azt a párat akit ismerek, általában lepontozom. Nem azért, mert aláírnak, hanem mert tudom, hogy hülyék. pici cutte és a doktor például ilyen. Egyedül Petranova válaszait vagyok hajlandó elolvasni komolyabban.
2008. nov. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
én nem pontozom le csak azért,csak ha hülyeségeket ír direkt...pl.Falcon-t bírom ő mindig tök segítőkész és hasznos válaszokat ad/pl.angolos kérdéseknél):-)ha olvasod ezt Falcon, hála minden válaszodért:-)-
2008. nov. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%
Ha odaírja, azért nem, csak ha ökörséget ír.
2008. nov. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
78%

Igen, volt, sőt van is olyan. Sokszor.

De pld. Petranovát nem szoktam, mert szerintem ő normális. De aki annyira nem szimpi, pld. valami pici cutte, akkor lepontozom...

De általában azt pontozom le, aki baromságot ír. Ha valaki hülyeséget ír, akkor tök mindegy, hogy van-e nicknév vagy nincs..

2008. nov. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
70%
Petranovát nem bírtam valamiért, de rájöttem, hogy jókat mond és nem sötét. Szóval őt én is kedvelem, viszont van olyan akit a stílusáról megismerek,-neki még a nickjét se kell kiírnia- őt olyan gyorsan pontozom le amilyen gyorsan csak lehet, mert kretén. Bár mostanában nem láttam. De úgy különösebben nem eszerint pontozok.
2008. nov. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
68%

Ez erdekes dolog. Bocs, hogy belekerdezek a kerdesbe, de akkor is lepontozzatok, ha egyebkent nem rossz a valasza? Csak a nickneve miatt? No comment.


A kerdesre valaszolva: nem, nem volt meg ilyen, igazabol pontozni is csak akkor szoktam, ha valaki nagyon jot ir, vagy nagyon rosszat. Tudom, hogy itt milyen szokasok vannak pontozas teren, igy en igyekszem nem reszt venni benne.

2008. nov. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
67%
Es meg egy megjegyzes: szerintem az lenne a megoldas, ha csak es kizarolag a kerdezo pontozhatna. Hiszen az o szamara kell, hogy hasznos legyen egy valasz.
2008. nov. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%
Engem egyszerűen csak idegesít.. minek azt odaírni? Nekem Petranova sem szimpatikus, de azért le nem pontozom, Sallayt viszont igen, mert nem orvos, és ezért szánalmas.
2008. nov. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
78%
Amugy annak mi értelme h a kérdező pontozon? Ha feltesz egy kérdést és 3 különböző választ kap, h döntse el melyik a hasznos mikor nem tudja a választ???
2008. nov. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!