Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Itt gyakorin régebben miért...

Itt gyakorin régebben miért tiltottak könnyebben mint most?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre,hogy régen kb az 5.nem megfelelő kérdésed után egyből bannoltak most viszont inkább csak 6 órás eltiltás jár mindenért.

Viszont az is igaz,hogy nem tehetsz már fel semmilyen ismerkedős kérdést.


2020. ápr. 30. 13:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Talán rájöttek hogy nnincs sok értelme, mert meddig tart egy másik mailcímet regisztrálni, bár pár éve hallottam olyan történetet hogy egy konkrét eszközt tiltottak és hiába regelt másik e-mailcímet. Amúgy fel lehet tenni ismerkedős kérdést csak jól kell megfogalmazni, illetve ha valakinek szimpatikus a válaszaid akkor keresni fog, bár nagy lutri mert a múltkor én is megismertem egy lányt, a gond ott adódott hogy csak 900 Km volt köztünk..
2020. ápr. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen,nekem is kb 5 éve az eszközömet tiltották le :D most nem tudom miért de megint működik,lehet azért mert újratelepítettem anno :D
2020. ápr. 30. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!