Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ha elegen jelentenek egy...

Ha elegen jelentenek egy kérdést/választ, akkor mindenképpen törlik, akár sérti a szabályzatot, akár nem?

Figyelt kérdés
2020. máj. 10. 10:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. máj. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%
Ha nem sért szabályt, nem törlik.
2020. máj. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ezen felül ha a moderátor már látta a jelentett választ és azt meg is jelöli, többször már nem jelenthető, erről hibaüzenetet is kapsz.
2020. máj. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#2 Ezt cáfolom, nekem nagyon sok olyan válaszomat törölték már, ami semmilyen szabályt nem sértett. Viszont jellemzően olyan válaszokról van szó, amikkel az ide írók többsége nem ért egyet, ezért vetődött fel bennem ez a kérdés.
2020. máj. 10. 15:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Elvileg nem kéne ha nem sérti, gyakorlatilag passz...
2020. máj. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, valószínűleg, sőt, biztos, hogy sértették a szabályt. Sokszor előfordul a felhasználóknál, hogy nincsenek tisztában azzal, hogy valami, amit megosztanának, sértik a szabályt.


Ugyanúgy vannak a felhasználók, akiknek nem törlik a válaszaikat, mert hiába fogalmaznak például durva stílusban, a szükséges információt megadják. Igazából sokszor van, hogy a válasz durvának tűnik, pedig nem az.


Emellett a moderátorok nem csak törölnek, de át is írnak válaszokat.


Kérdező, én amondó vagyok, hogy moderátoroknak írj ilyenkor. Hiába írod, hogy nem ér ennyit az egész meg teszel rá, valami miatt csak kiírtad ezt a kérdést. Sokkal egyszerűbb, ha a moderátorokkal megbeszéled, mint, hogy mi látatlanban tippelünk, hogy mi történhetett.


Ha mégis velünk szeretnéd ezt megbeszélni, legalább adj pár konkrét példát, mert az nem elég bizonyíték, hogy "Én nem sértettem meg a GYIK szabályzatát."

2020. máj. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!