Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Csak nálam változott meg a...

Csak nálam változott meg a gyakori felülete??

Figyelt kérdés
Ha valakinél még változott nekik tetszik?? Szerintem elég gány munka. Remélem még fejlesztik, mert mobilon nagyon rossz.
2020. máj. 12. 11:17
A kérdező szavazást indított:
Tetszik
Nem tetszik
38 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
Ez valami rettenet.
2020. máj. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
Nem csak nálad. Ez az új design. Nekem egyáltalán nem tetszik, mert elég átláthatatlan. Én pont azt szerettem ebben az oldalban, hogy a funkcionalitás volt a cél. Nagyon megszoktam a tizenvalahány év alatt.
2020. máj. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
57%
Én gépen használom, nem tudom mobilon milyen, de nekem tetszik. Általában szeretem a változásokat, nem vagyok maradi.
2020. máj. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Rendesen átláthatatlan. Azt se tudom mi hol van.

Mindjárt megnézem gépen is, lehet arra van optimalizálva. De legalább színesebb lenne, hogy átláthatóbb legyen, mert így valami köpedelem, egybeolvad minden. Azt se láttam hirtelen, hol lehet választ írni.

2020. máj. 12. 11:20
 5/12 A kérdező kommentje:

#3

Én is szeretem a változásokat, de ez kb egy fapados valaminek néz ki mobilon. Nincs olyan letisztult felülete, nehezebb kezelni is.

(Infós vagyok amúgy)

2020. máj. 12. 11:22
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
Grarula! Okádék lett.
2020. máj. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Viszont gépen tényleg gyönyörű, csak valami sötétmód kellene rá, mert nekem pl túl világos, de nagyon szép a felülete. Ahhoz minden elismerésem.
2020. máj. 12. 11:23
 8/12 anonim válasza:
84%
Nekem egy Chrome kiegésztő sötété teszi az oldalt(Dark Reader a neve, ha valakit érdekel), úgy elég jól néz ki, de alapjáraton nekem is túl világos.
2020. máj. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
#8 szerintem regisztrálok arra, ha mobilon is jobb. De ez így okádék. Az oldal indulása óta tag vagyok, de szerintem eljött az ideje hogy váltsak, ettől rendesen hányingerem van.
2020. máj. 12. 11:28
 10/12 anonim ***** válasza:
85%

Hát ez kicsit zavaros, átláthatatlan pedig most gépen vagyok, mobilon még nem néztem. Azért szerintem van pár jó újítás is pl: lett egy új kategória az ismerkedés ( bár ez nem biztos hogy jól sül el), meg ha jól látom nincsenek feltüntetve a válaszolók eddigi válaszainak hasznosságát jelőlő százalékok csak az adott válasz hasznossága jelenik meg, meg lehet szavazást is indítani, mint ennél a kérdésnél is.

A kinézet borzalmas...

2020. máj. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!