Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mit mutatnak a pipák és a...

Mit mutatnak a pipák és a százalékok a válaszoló üzeneténél?

Figyelt kérdés

A név melletti pipák a válaszoló összesített százalékának az új kijelzése vagy az újonnan bevezetett profilszintjét akarja mutatni?


A másik, ami még nem egyértelmű számomra, hogy ha a válasz mellett van százalék és arra rákattintok, akkor a megjelenő további piros és zöld százalékértékek mit akarnak jelenteni?



2020. máj. 12. 11:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

A válasz melletti százalékra ha rákattintasz, akkor kiírja egyesével a régi zöld illetve piros kezeket, bennük a szám pedig azt jelenti, hogy az adott pl zöld kezet akitől kaptad, az hány százalékban értékel hasznosra válaszokat.

A pipák szerintem az összesített százalékra utalnak.

2020. máj. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%

zöld pipa ha hasznosnak tűnik a válasz

piros X ha nem hasznos


az pedig, hogy a válaszadó hány %-ban ad hasznosat ezentúl egy részeben/teli karikával jelölik


Hát na, szokni kell az új formációt ;))

2020. máj. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Gyíkban ez van



Hogyan számolódik egy válasz hasznossági százaléka?

Ha egy válaszra elég értékelés érkezett, megjelenítjük mellette annak hasznossági százalékát.


Minden felhasználó a jogosultsági szintje és az értékelései alapján egy értékelési százalékot kap. Ez annál magasabb, minél több hasznos választ értékel hasznosnak és nem hasznos választ nem hasznosnak. Minél magasabb egy felhasználó értékelési százaléka, értékelése annál nagyobb súllyal számít bele egy-egy válasz hasznosságának megállapításába. Az értékelési százalékok minden éjjel újraszámolódnak, így változhatnak időnként.


A hasznossági százalékra kattintva részletesen megnézheted, milyen értékelésekből állt össze az adott százalék. A zöldek hasznosra, a szürkék félig hasznosra, a pirosak pedig nem hasznosra értékelték a választ.

2020. máj. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint a részletes százalékoknál a saját értékelés nem jelenik meg, mert egyik általam értékelt válasznál sem láttam viszont magamat, ez tévesztett meg. :)
2020. máj. 12. 11:39
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálam megjelenik a saját értékelésem is. Amiket értékeltem, én voltam a legutolsó a sorban, de a százaléka megegyezett az infós részben olvasottakkal. Lehet ha valaki utánam is értékel egy választ, akkor ő lesz a következő, passz.
2020. máj. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Közben frissült, az értékelések időbeli sorrendjében pakolja ki őket, elvileg a tiednek is ott kell lennie köztük.
2020. máj. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Most látom magamat is. :) Köszi a válaszokat!
2020. máj. 12. 11:47
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Annyiból tényleg jó ez, hogy könnyen lehet látni, ha egy notórius lepontozó szavazott le.
2020. máj. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem így jobban árnyalja a válasznál látott számot, mert megtudod, kb milyen százalékú emberek nyomtak. Aki meg notórius lepontozó, az meg, ha jól értem, nem fog annyit nyomni a számoláskor, mint aki értelmesen pontoz.
2020. máj. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyáltalán nem érthető, hogy ha rákattintok egy válasznál a százalékra, akkor mit jelentenek a körök... Tehát mondjuk rányomok egy válaszra valamit, utána ha megnézem akkor úgy lesz magas százalékom ha mindig ugyanazt gondolom amit mindenki más? Ennek mi a konkrét célja, értelme?
2020. máj. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!