Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ti is a régi gyakori kérdések...

Ti is a régi gyakori kérdések oldal dizájnt kérnétek vissza?

Figyelt kérdés

2020. máj. 12. 17:59
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
82 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
47%
Jó ez már így...
2020. máj. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
72%
Csiszoljatok meg rajta picit ...
2020. máj. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
88%
Nekem mindegy de tök jó lenne pár választható szín téma. Mert ez most nagyon fehér bántja a szemet.
2020. máj. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Szerintem is kellene néhány javítás/ változtatás az oldalnak
2020. máj. 12. 18:06
 5/20 2*Sü ***** válasza:
70%

Nem az a baj ezzel a dizájnnal, hogy rossz lenne. Lehetne még csiszolni, de összességében nincs vele különösebb gond. Akinek nem tetszik, annak a régi dizájnhoz képest nem tetszik. Nem a dizájn rossz, hanem egyszerűen csak szokatlan.


De úgy általában minden újdonságra, ami nem megszokott az az első reakció, hogy a régi jobb volt. A Windowsok történetében is ez volt, A Windows 8 jobb volt, mint a Windows 10. A Windows 7 jobb volt, mint a Windows 8. A Windows XP jobb volt, mint a Windows 7. A Windows 98 jobb volt, mint az XP. A végén nyilván eljutunk arra a következtetésre, hogy a Windows 3.1, meg a Windows 95 ezerszer jobb volt, mint a Windows 10, ami nyilván nonszensz állítás. De ugyanilyen reakció volt kvázi minden oldal megújulása után, „Követeljük vissza a régi Facebook dizájt / IWIW dizájnt, stb…”. Aztán idővel az emberek megszokták, és onnan már ahhoz ragaszkodtak.

2020. máj. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
67%
Nincs baj annyira ezzel az új megjelenéssel, ha nem fehér alapon lennének a válaszok. Kis utólagos munkával lehetne ez jobb. De így nagyon hányás.. Nekem alapból rossz a szemem és nem szeretem, ha valami összefolyik vagy nehezen különíthető el.
2020. máj. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
32%
Na, nálam most változott a szín, és kék lett :D
2020. máj. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
80%

Azért nem fikázom ezt az újítást, mert én nem tudnék ilyet csinálni. Az autókhoz értek(talán) ellenben a számítógépet, csak amatőr szinten használom.

Viszont azt elmondhatom, hogy nekem sokkal szimpibb volt az előző megjelenési forma.

2020. máj. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
18%

Eddig mindenkinek az volt a baja, hogy sz@r a téma, változtassák meg. Most más van, de szerintük ez is sz@r.

Szerintem már maradjon ez. :D

2020. máj. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
76%
A régit preferálom inkább, de ez sem rossz. Az egyetlen probléma, hogy nem igazán átlátható az oldal, túl vakítóak a színek. Szerintem.
2020. máj. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!