Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ha már úgy is téma: ti milyenr...

Tevenyereggyarto kérdése:

Ha már úgy is téma: ti milyenre csinálnátok a Gyakori Kérdéseket ?

Figyelt kérdés

Ez az új dizájn nekem nem tetszik és ahogy látom a többségnek se. Elég durván beszélünk róla ami azért sértő lehet az oldal tulajdonosainak, gondolhatják ,hogy “ezeknek a magyaroknak semmi se jó, ha nem tetszik csinálj jobbat!”. Na de ti milyenre csinálnátok ?

Az én elképzelésem: visszaraknám az eredeti dizájnt vagy valami hasonlót. A lényeg ,hogy kontrasztosabb legyen ,hogy jól elkülönüljenek az egyes válaszok s kérdezők kommentjei mert így nagyon egybefolyt minden.

Visszaraknám a régi pontozást. Ez a nevek melletti zöld pipák nem túl egyértelműek (már ha ezek a régi százalékokat helyettesítik). Szerintem jobb volt mikor számokkal írta ki ,hogy ki hány százalékos. Sokszor ez alapjàn ismertem fel az anonim válaszolókat. Viszont ,hogy melyik választ mennyi %-ra értékeltek az maradhatna, tetszik ,hogy színeződik az értékelés alapján.

Az ,hogy értesít ha új válasz érkezett az is tetszik, jó ötlet.

Amit még hozzáadnék az az ,hogy fényképet lehessen beszúrni illetve a kommentjeink utólag módosíthatók vagy törölhetők legyenek.



2020. máj. 12. 19:07
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
90%
Nekem tökéletes volt a régi kinézet. A funkcióbeli változtatás nem volt rossz ötlet, de ez a dizájn a weblapkészítés szégyene.
2020. máj. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
84%
Másmilyenre. Nekem speciel a régi tetszett. Ettől a mostani túl fényes alaptól már a szemem kifolyik, pedig nincs fél órája, hogy ideültem a géphez. Szörnyen bánt, alapból fényérzékeny a szemem.
2020. máj. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem nem olyan rossz ez.

Szokatlan. Ha ezt szoktuk volna meg, és ez lenne a régire cserélve, sokkal nagyobb fikázás lenne.


Ezt a kontrasztos dolgot támogatnám!

Hiába olyan "világosabb, elegánsabb, nagyobb, amivel gondolom az átláthatóságot akarták szolgálni, mégis az összkép egy összefolyt valami.

A % kiírása nekem nem annyira fontos.

Amúgy a válaszoknál van %, színes körben, de nem tudom, hogy mit jelentenek a számok, mikor arra rákattintok, és több szám lesz belőle.

2020. máj. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
64%
Nagyon rossz.Követelem vissza a régit.
2020. máj. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 A kérdező kommentje:

“Amúgy a válaszoknál van %, színes körben, de nem tudom, hogy mit jelentenek a számok, mikor arra rákattintok, és több szám lesz belőle.”


Gondolom az az ,hogy az aktuális válasz épp hány %-ra értékelték. De az nem látszik ,hogy maga a kommentelő hány %-os, pl: az én kommentemet ha sokan pipálják (ami régebben like volt) akkor ugye 100%-os lesz de az nem látszik ,hogy én amúgy 85%-os vagyok.

2020. máj. 12. 19:22
 6/50 anonim ***** válasza:
72%

Én megcsináltam ilyenre, s ezzel most jelenleg elvagyok:



[link]



Bár jobb lenne, ha oldalon belül lehetne állítani.

2020. máj. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
78%

A címsor görgetésnél is maradjon a tetején, ne menjen ki a lapról - és az oldal alkalmazkodjon a képernyő szélességéhez.

Hatalmas üres felületekért én legalább 1 jeggyel rosszabbat adok a diákoknak!

2020. máj. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 A kérdező kommentje:

#6

Na, azért ez egy fokkal vállalhatóbb mint a jelenlegi szemkifolyatósan fehér. Bár ez már egy picit túl “dark” meg fura ott felül az ikonoknál. Valahogy a kettő közti “arany középútat” kellene belőni.

2020. máj. 12. 20:39
 9/50 anonim ***** válasza:
91%

Én örülnék, ha akár csak korlátozott számban (mondjuk 1x), de lehetne egy kérdést módosítani (pl.: ha elírsz valamit vagy rosszul fogalmazol meg valamit vagy valamit kihagysz, beleírhass). Nekem ezekkel szokott gondom lenni (10 komment arról szól, hogy valamit félreérthetően fogalmaztál vagy magyarázatra szorul még a helyzet).


Illetve a pontozásnál se bánnám, ha vissza lehetne mondani. Volt már, hogy előző kommenteken felhúztam magam és valamit félreértelmeztem valaki kommentjében és ment az negatív, majd még egyszer elolvastam és rájöttem, hogy félreértettem és tök normálisat írt. Illetve olyan is volt, hogy mivel közel van a 3 opció, másikra sikerült nyomni.


Én nem biztos, hogy a régi dizájnt állítanám vissza. De ezt sem hagynám. Egy normális, minőségi új dizájnt csináltatnék hozzáértő emberekkel.


Esetleg valami ötletládát csinálnék, hogy ne csak tizen akárhány évente legyen újítás. Ahol akár új kategória ötleteket is lehetne küldeni (szerintem sokszor nehéz megfelelő kategóriát találni).

2020. máj. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
57%

Én már csináltam 2-t is. :D


Ahhoz képest, hogy kb 1 évig volt infó órám, de még akkor se CSS-t tanultunk, hanem Pascal-ban bangóskodtunk, elég jól megy ez a téma csinálás. :D



Ha valakit érdekel, itt van:


Először hozzá kell adni Chrome-hoz ezt a kiegészítőt:

[link]


Majd le kell tölteni:


[link]


+Sötét téma (bár még nagyon kezdetleges...):


[link]

2020. máj. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!