Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Milyen lenne a tökéletes GYIK...

Milyen lenne a tökéletes GYIK dizájn számotokra, milyen színű, megjelenésű?

Figyelt kérdés
Akár zöld, akár hupilila, comic sans.. hogy tetszene nektek leginkább? akár jöhetnek képek is, saját dizájnok is (paintban összetákolt főoldal megjelenés tervre gondolok)

#gyik #dizájn #GyakoriKérdések #oldal megjelenés
2020. máj. 12. 19:21
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:

[link]

mondjuk valami hasonlóra gondoltam én

2020. máj. 12. 19:21
 2/34 anonim ***** válasza:
100%

Igazából teljesen mindegy, csak ne legyen vakító. Így, hogy már nem tiszta fehér a válaszok alapja, hanem halvány zöld vállalhatóbb, mint ami előtte volt, hogy fekete szöveg és tiszta fehér alap.


Számomra a kérdések mögötti zöld is nagyon halvány, szívesen venném, ha sokkal intenzívebb lenne. Illetve számomra a kérdések közötti böngészés is túl világos összefolyós.

2020. máj. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk ezzel az erővel már lehetne ilyen is: [link]


:D

2020. máj. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
76%
Amit te küldtél az egész jó.
2020. máj. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp legyen sötét mód bekapcsolható,illetve ebből kifolyólag telítettebb élénk színek a kérdező és a válaszolók kommentjéhez. Ezen felül,bár gondolom ez elég nagy meló lenne ,de esetleg idővel azt is meg lehetne csinálni,hogy egy színpalettáról,mint bármely képszerkesztőben egyenként ki lehetne választani mindenkinek a profiljánál,hogy milyen háttérszínt ,kérdező és válaszoló színt ,valamint betűszínt akar használni,esetleg néhány betűvariációt hozzáadni még.
2020. máj. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg így használom:


[link]

2020. máj. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
5. válaszoló, tetszik a palettás ötlet, persze a kivitelezés már más téma, egyszerűen csak érdekelt, kinek mi tetszene igazán
2020. máj. 12. 19:37
 8/34 anonim ***** válasza:
77%

Számomra most tökéletes, hosszabb ideje tudom nézegetni, felfedezni, örülni az újdonságoknak; minden tetszik.

A néznivalóra fókuszálok, így nem gond a kétoldali fehér sáv, de ha sikerülne valamilyen színfedése, akkor még kényelmesebb lenne a hosszabb idejű használat, igaz, már csak picivel.

(Délelőtt, nagyon elkeseredtem a nagy fehérség idején, negyedóra után a fejem is megfájdult. Próbáltam éjjeli módban is, de az se volt jó.)

2020. máj. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%

Egy biztos: az alap háttér 𝐍𝐄 legyen fehér!

Lehetne pl. ez a rendszerszín, és akkor a Windows beállítaná arra, amit adtál. Mindenki beállíthatná így a kedvenc színét.

A mostani világos kék (a válaszok) is lehetne sötétebb.

Valamit ki kellene találni arra is, hogy egy kérdésen vagy egy kategórián belül lehessen azonosítani, ha valaki többször válaszol.

2020. máj. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
Lenne világos és sötét téma. Egy világos és egy sötétszürke vagy esetleg szürkéskék, de mindenesetre pasztell. Nem bánnám, ha a válaszok színesek lennének, valamilyen halvány szín, csak ne ilyen kék, mert ez olyan seszínű. A kérdező kommentje meg valami komplementer szín legyen a válaszok színéhez képest, ami jól elüt színben. A kérdés köré én vastagabb keretet tennék, mint a válaszok köré, az lehetne mondjuk citromsárga, vagy olyan zöld, mint régen, de ez így ahogy most van nagyon rossz..
2020. máj. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!