Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mi lenne, ha azt mondanám,...

Mi lenne, ha azt mondanám, hogy egy kis külső segítséggel igenis jobb most az oldal mint régen?

Figyelt kérdés

Sötét téma beállítása telefonon Chrome-ban:


-Linksávba beírod: chrome://flags/

-Ott a keresőbe: dark

-Force Dark Mode for Web Contents

-Enabled with simple HSL-based inverion


Az eredmény:

[link]

[link]


(Ott még vannak opciók, de szerintem ez a legjobb. Persze ezzel minden más is sötét lesz, nem csak a Gyakori...)



Így átláthatóbb, mint fehéren, a retinát se égeti ki, s mégis az új kinézet.


2020. máj. 12. 19:33
A kérdező szavazást indított:
Egy hasonló, de az oldalon belül állítható sötét móddal jobb lenne az oldal.
A régi kinézet jobb volt.
Ez a fehér is jó.
Valami teljesen más kellene.
57 szavazat
1 2
 1/15 helikopeter ***** válasza:
91%
A félmegoldás csak a suszternak jó! Szerintem összecsapott az új felület. A régi pepitában. A sötét weboldalak nem minden készülék vagy lap esetében működnek jól.
2020. máj. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Ha a képek linkje nem megy:


[link]


[link]

2020. máj. 12. 19:44
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg jobban néz ki azzal amit mutattál, de mi van azzal aki mondjuk más böngészőt használ (vagy más oldalak témáját nem akarja változtatni)?

Én például mobilon opera mini-t használok (extrém módban) az egyszerű böngészésre és ennek az oldalnak a használatára a gyorsasága miatt és az adatforgalom csökkentéséért...és gondolom nem én vagyok az egyetlen aki nem Chrome-t használ, ezért ez nem teljesen opcionális.

2020. máj. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Sötét módban valóban jobban néz ki az oldal, azonban még így se az igazi szerintem. Ez kicsit olyan számomra, mintha összetörsz egy poharat és megragasztod: lehet, hogy tudsz inni belőle, de az csak fél megoldás az új pohár vétele elkerülésére.


Jelen esetben is az lenne a megoldás, ha több energiát ölnének a kinézetbe, mert ez egy eléggé összecsapott munka, amire nem hiszem, hogy komoly időt öltek volna bele.

2020. máj. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem úgy sem túl szép. Egy egyszerűbb letisztultabb sötét verzió jó lenne, nekem úgy is zavaró sajnos, ahogyan átállítottam, egyszerűen ehhez az oldalhoz nem illik.
2020. máj. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Az első linkes átszínezés még elmegy, de a második az nagyon ronda, a sötétszürke háttéren a kék ikonok kb láthatatlanok. Az lenne jó, ha maguk a fejlesztők készítenének egy rendes, szép sötét verziót is.
2020. máj. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Clay Morrow ***** válasza:
92%
Egy fokkal jobb, mint a Neptun sötét vagy invertált színű módja, de szerintetek, jól mutat ott az a gagyi GYK tábla? Tiszta röhej, hogy több, mint egy évtized alatt egy normális, igényes kinézetet nem bírnak előállítani. Akkor már inkább hozzák vissza a régi, a funkciók maradjanak, oldjak meg másképp....
2020. máj. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
79%
Ez a fos zöld a képküldéses linkeden se jobb.
2020. máj. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
85%
Esetleg nem töltötte le valaki a régi php-ket? Elvileg úgy is működne.
2020. máj. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
90%
Ne használja senki, mert nem csak a gyk-t változtatja meg, hanem egy csomó másik oldalt is. Valamelyik használhatatlan is lesz emiatt.
2020. máj. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!