Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért nem lehet látni a...

Miért nem lehet látni a kérdésekre adott válaszok vagy kommentek időpontját az új formában?

Figyelt kérdés

Rendkívül kellemetlen és időrabló, hogy nem látszik az óra/nap a válaszok és kommentek után anélkül, hogy újra megnéznénk a kiírt kérdést.

Részint nem tartja senki észben, hogy az adott kérdésre eddig hány válasz érkezett, részint nem lehet tudni, írt-e kommentet a kérdező. Mert az nem számít bele a válaszokba. Vagyis visszanézés nélkül nem lehet tudni, van-e folytatás vagy nincs, mert a kérdések mellett kívülről csak a válaszok száma látszik.



2020. máj. 12. 19:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Jelzi, hogy melyik kérdésre érkezett új válasz, ha belekattintasz a megválaszolt kérdéseid közé. Gondolom ugyan ez a helyzet, ha figyelésre jelölsz be egy kérdést.
2020. máj. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
#1. Lehet, de a kérdező kommentjét is jelzi? Még nem volt időm kitapasztalni?
2020. máj. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Gondolom igen, nem lenne logikus, ha nem jelezné.
2020. máj. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Éppen az a baj, hogy nem jelzi.

Adnak egy kérdésre 3-4-5 stb. választ, ez látszik a kérdés mellett.

De ha azt szeretnéd tudni, felelt-e a kérdés feltevője, újra rá kell kattintani, és az összes választ meg kell nézni.

Ha pl. 50 válasz van, végig kell menni mindegyiken, hogy egy esetleges kommentet elolvashass, mert nem látszik az utolsó válasz/komment ideje, mint eddig.

Ez rendkívül sok időt elvesz, és néha arról sem tudunk, hogy a kérdező nem kíváncsi-e esetleg olyasmire, ami az eredeti kérdés után jutott eszébe, vagy valamit nem értett meg jól.

2020. máj. 12. 20:23
 5/12 anonim ***** válasza:
Mi? Nekem az előbb, amikor néztem, szerintem kijelezte azt is, ha én írtam új választ; mint új választ ami a kérdés alá érkezett; és engem pont, hogy zavart egy kicsit; így kétszer mentem rá, egyszer amikor megírtam, meg még utána, hogy hátha lett még valami új. Szóval az szerintem tök rossz, ha kijelzi a saját válaszomat is, és csak én írtam akkor oda új választ. De majd következőleg megnézem; én azért remélem, a sajátomat nem jelzi ki a menüben újnak; mert akkor ha kijelzi annál a kérdésnél, amit elhagytam; már fölöslegesen mennék bele mégegyszer; és addig nézhetnék új kérdéseket. Tudom, ez csak pár másodperc, de ha összeadódik ...
2020. máj. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló!

Vagy te érted félre a kérdésemet, vagy én a te válaszodat.

Elég, ha megnézed ezt, ahol most írok: a kérdés mellé ki van írva a 4-es szám, mert 4 válasz érkezett.

Én viszont (ezzel együtt) két kommentet is írtam, de ez sehol nem látható, pedig a komment mellett ott a 6-os szám.

Tehát dátum illetve időpont nélkül nem tudhatod, írtam-e valamit vagy nem. Csak ha újra rákattintasz a kérdésre. És én ezt nehezményezem.

2020. máj. 12. 22:12
 7/12 anonim ***** válasza:

No, most csak Te írtál kérdező, de nekem felülre került a kérdés, a megválaszolt kérdések között és megjelent mellette egy 1-es is.


Szóval jelzi.


Nézd csak: [link]

2020. máj. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

És 5#. most megnéztem azt is amit írtál, az én saját válaszokat nem jelezte ugyanígy, csupán felülre került szintén (ahogy régen is) és a 4 válasz helyett 5-t ír a jobb szélen.

De a bal szélén a kérdőjel helyén ebben az esetben nincs 1-es.

2020. máj. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
köszi
2020. máj. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Időközben tényleg történt annyi változás, hogy új válasz/komment esetén kis zöld szám van a kérdés előtt.

Köszönjük a szerkesztőknek!

2020. máj. 13. 08:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!