Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mi a véleményetek a mostani...

Mi a véleményetek a mostani felületről?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon nem tetszik.

2020. máj. 14. 08:20
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Nehezebben áttekinthető, mint a régi, például válaszoknál nem különül el a kérdező hozzászólása.
2020. máj. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem zavaró a sok fehér.

A korábbi felületnél a kékes-zöldes árnyalatok erősebbek, sötétebbek voltak, így jobban elkülönültek egymástól a válaszok a kis dobozokban a kérdések alatt, és az egész oldatól is elkülönültek.

Nekem most nagyon összefolynak a válaszok egymással, és az egész oldallal is.

A többi nem érdekel. Meg lehet szokni minden design-t. De azt nem, hogy zavaró a szemnek.

2020. máj. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem átlátható, zavaró, hogy a kérdéseknél nem írja ki az utolsó válasz időpontját, de tény hogy van benne jó is
2020. máj. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 tabaki ***** válasza:
Az új funkciók rokonszenvesek, és tetszik, hogy nem akartak túl sokat markolni, fölösleges hülyeségekkel telezsúfolni az oldalt. Örömmel látom, hogy a tagolatlanságig egyszínű felületet illető kritikák megfogantak, a színes hozzászólás-fejlécek máris sokkal áttekinthetőbbé tették az oldalt, és a szembántó hatás is enyhült – mindazonáltal nem ártana egy választható sötétebb téma. A pontozás értelmetlen előtérbe tolását továbbra sem értem, pláne, hogy a színes pipák sokkal kevésbé informatívak, mint az eddigi mégoly diszkréten mellékelt százalékos tájékoztatás. Ahogy látom, a kiemelt kérdések ismét felülre kerültek a többi közé zagyválás helyett, ennek alapján remélem, hogy idővel a háromfelé tagolt értékelés elemei és a kérdések recés körrel való jelzése is magyarázatot kapnak. Mindent összevetve úgy tűnik, hogy a fejlesztők figyelnek a közösség véleményére, és a sokkoló kezdet után lassan a felület is használhatóvá finomodik.
2020. máj. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ugyan az az oldal, ugyan azokkal az adminokkal és tagokkal. Ugyan úgy büntetik, ha a valóságot megmutatod nekik, mert azt hiszik, hogy hibáztatod őket.

Ezen külcsín nem változtat.

2020. máj. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ROsszabb mint az előző.
2020. máj. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Csúnya😭
2020. máj. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
na megint változtattak a színeken, természetesen szarabb lett:D
2020. máj. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!