Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Meddig hagyják még ezt a...

Meddig hagyják még ezt a förtelmes dizájnt? Amíg el nem pártol minden felhasználó?

Figyelt kérdés
2020. máj. 16. 21:44
1 2
 1/11 Gyakorikerdesek.hu válasza:
Szívesen vesszük részletes és főként építő jellegű észrevételeidet a kapcsolati email címünkre.
2020. máj. 16. 22:00
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez nekem is eszembe jutott...


Egyébként, a felhasználókról jutott eszembe. Mintha mostanság kevesen válaszolnának, kevesebben lennének az oldalon. Ez a változás miatt lehet?

2020. máj. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az nagyon tetszik, hogy az az óriási fejléc kulturált méretre töpörödött. Talán az nem szerencsés,hogy nem lehet látni, ha egy válaszoló többször ír. De lehet, hogy jobb így, mert egy idő után a kérdezőt felejtve, csak egymás közt marakodtak a válaszolók. Jó ötlet a szavazás lehetősége.
2020. máj. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

#3

Szerintem meg kifejezetten nevetséges az a logó a bal felső sarokban.

2020. máj. 16. 22:58
 5/11 anonim ***** válasza:
75%

A kérdéshez és a 2-es válaszhoz: nincs ilyen csökkenés.

Lásd: https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__gyik__1048469.. 7-es választ (2020. máj. 16. 01:27).

Régóta látogatom az oldalt, tetszik a változtatás, sokkal vidámabb a küllem; nem beszélve a nagyon tetsző, hasznos újításokról. Nem az ízlésem, hanem a szemem van az erősen világos felület ellen; de írtak itt saját színezési lehetőségről, amit informatikához nem is konyítóként is meg tudtam valósítani.

Ahogy látom, tisztelt kérdező, a "förtelmes dizájn" ellenére, te sem pártoltál el.

2020. máj. 17. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Már egész tűrhetően néz ki az oldal, de még mindig rongálja a szemet. Ezen lehetne segíteni?

Kézzel nem lehet jól átszínezni, akkor minden egyforma lesz.

A betűk is rosszul olvashatók.

2020. máj. 17. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Először nekem nagyon nem tetszett, de kezdem megszokni. Mostmár azt mondom jobb lett.
2020. máj. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
"várjuk az építő kritikát"...
2020. jún. 8. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Egyszerű: kérjük a régi betűtípust vissza.

Kérjük a régi színeket vissza.

Ezek lehetnek választhatók is, csak keveset kell programozni hozzá.

Kérjük azt, hogy egy kérdést lehessen legalább 3-szor jelenteni.

lehet vele többféle probléma is, és olyan is előfordul, hogy a jelentés ellenére sem javítják, teljesen egyértelmű esetekben.

Kicsit nagyobb válaszablak sem ártana.

A többi változtatás nagyjából rendben van.

2020. jún. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
51%

9

De nekem ez a betűtípus jobban tetszik.

Szerintem meg ne jelentgessünk, a kérdés maradjon az ami, akár problémás -valaki szerint-, akár nem.


A válaszablak is rendben van szerintem.

2020. jún. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!