Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mit gondoltok az adminokról...

Mit gondoltok az adminokról ezen az oldalon? Szerintem rendesek :)

Figyelt kérdés

2020. máj. 23. 00:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Néha megkérdőjelezném a munkájuk hatékonyságát, de viszonylag "oké".
2020. máj. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 tabaki ***** válasza:
92%
Korrektül és megértően jártak el, amikor néhány kisebb ügyben megkerestem őket. Egy dolog miatt neheztelek rájuk: Egy humortalan kérdező óhajának engedelmeskedve kimoderálták két szenzációsra sikeredett hozzászólásomat, itteni ténykedésem páros ékkövét. Legalább ők vigyázhattak volna jobban az életművemre, ha már nekem nem volt eszem elmenteni azt a húsz sornyi tömény stílusbravúrt...
2020. máj. 23. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Nincs velük gondom, betartom a szabályokat, így velem sincs nekik gondjuk.
2020. máj. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

Szerintem teljesen korrektek. A legtöbben elképzelni sem tudják, mennyi munka egy ilyen oldalt moderálni, illetve biztosan tömérdek üzenetet is kapnak a felhasználóktól. Nyilván nincs idő mindig mindenki panaszának alaposan utánajárni, de amennyire az elvárható, megteszik. Ha valami olyan történik, lehet velük beszélni, megértőek, türelmesek, elnézőek, és a legidiótábbakkal is képesek kulturáltan, intelligensen kommunikálni.


Bocsánat, ez nagyon off, nem is szoktam ilyet, de tabaki nevét olvasva felcsillant a szemem. Az utóbbi jónéhány évben nem voltam túl aktív az oldalon, de 6-8 éve rengeteg kérdésem akadt, és tabaki volt az, aki nagyjából minden kérdésemre elképesztően korrekt, részletes, türelmes, jópofa válaszokat adott, olyanokat, amilyenekre nem is számítottam volna soha, főleg egy ilyen jellegű oldalon. A mai napig hálás vagyok értük. Tényleg öröm szembesülni vele, hogy még mindig itt vagy, és most sem csalódtam a válaszod stílusában! :D

2020. máj. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Két kezemen nem tudom összeszámolni, hogy hány felhasználói fiókomat tiltották már le. Pedig mindig normális válaszokat adok.
2020. máj. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az egyik véleményt kérdő kérdésnél,az oldal új arculatával kapcsolatban fejeztem ki nemtetszésemet,teljesen kultúrált hangvételben.Annyi volt hogy jobb volt a régi,ez az új borzalmas.Törölték.Nincs véleményem róluk,semlegesek számomra,de hogy a kérdésre kellene válaszoljak nekem inkább rossz tapasztalataim vannak velük kapcsolatban mint jó,régebben tiltották egy felhasználói fiókomat,mondhatni ok nélkül.
2020. máj. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%

#6

Nekem is csak rossz tapasztalataim vannak. Egyszer pl feltörték a fiókomat, és nem kaphattam vissza, pedig tudtam bizonyítani, hogy kiktől milyen üzeneteket kaptam, hogy milyen kérdésekre válaszoltam...stb

2020. máj. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Gyakorikerdesek.hu válasza:
Kedves 6-os,az említett válaszod trágár volt, ezért került törlésre.
2020. máj. 24. 21:08
 9/12 A kérdező kommentje:
Már bocs, de az utolsó tényleg egy admin írtam? :O
2020. máj. 24. 21:12
 10/12 A kérdező kommentje:
Nézzétek má, nem lehet privit írni neki. :) csak mert most láttam ilyet először...
2020. máj. 24. 21:12
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!