Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért nem törlik azokat a...

Miért nem törlik azokat a válaszokat, amelyekben egy korábbi válaszoló számon kéri, hogy miért pontozták le a válaszát?

Figyelt kérdés
Mivel mindenki úgy értékel, ahogy akar, az ilyen válaszok szerintem kötekedésnek minősülnek.

2020. máj. 23. 09:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%
Jelentetted?
2020. máj. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Az összes ilyet jelentem, egyiket sem törölték.
2020. máj. 23. 09:40
 3/19 anonim ***** válasza:
96%

Én is meg szoktam kérdezni az okát, ha szerintem jogtalan a lepontozás.


Pl.: Múltkor leírtam egy ügyintézés pontos, hivatalos, részletes, és 100%-ig sikeres menetét. Erre 0%.

Miközben konkrétan ott dolgozom, az a szakterületem már vagy 10+ éve.

De nem, jön egy troll és belinkeli a már elavult, 4 éve megváltoztatott eljárást. Mire őt meg felpontozták.


És tudod mi volt a válaszuk a lepontozóknak? Az, hogy én troll vagyok az alacsony 5-ommal, de a másik biztosan jobban tudja, mert ő 80+%-os!


MI VAN???

2020. máj. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
94%

Én olyankor szoktam megkérdezni, amikor pl VÉLEMÉNYT kér a kérdező, tök korrekten, mire jön 10 válasz, amiből 9 egyforma, 1 meg különböző, és akkor az az 1 nullán van...

De teljesen személyes kérdéseknél pl családra vonatkozóan, vallásilag, politikaiban (korrekt, tényszerű válaszoknál is)

Szóval mind olyan, hogy teljesen teljesen szubjektív a kérdés meg a válasz is, és valaki szerint az "nem hasznos"

2020. máj. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
11%

Minden egyes betű, amit ide írsz, az a gyakori tulajdona.

Egyéb kérdés?

2020. máj. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
53%

5.-nek.


Ez igaz, de attól a saját és a hazai jog szabályait be kell tartania!

Pl.: hiába az övé az oldal, nem kérhet kiskorúaktól meztelen képet. És a felhasználási szabályzatban leírtakat nem szegheti meg...elvileg. Mégis megteszik! Pl.: Fent hagynak magánszemélyekről berakott képeket, miközben nyilvános képeket törölnek színészekről. (Ez valós példa!)

2020. máj. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
88%

#6 igen, vannak Bizonyos esetek, amikor be kell tartaniuk néhány szabályt, de ez nem jelenti, hogy mindig és minden szabályt.

A példáid nagyon jók.


Ellenben a "megverlek, ha megtalállak" hozzászólásokat rendszeresen, jelentés után sem takarítják el.

2020. máj. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
71%
Nem mindig kötekedés. Van, hogy jogosan akadok ki, mert sokan azt hiszik, hogy ezek "tetszik" és "nem tetszik" gombok. Holott nem, azt hivatottak értékelni, hogy mennyire válaszolja meg a kérdést. Most valaki feltesz egy kérdést, hogy "Hol jártál eddig külföldön a legmesszebb Magyarországtól?", én válaszként leírom, hogy New Yorkban, erre 0%-ban hasznos. Vagy valaki felteszi, hogy "Meghosszabbítanád-e a koronavírus miatti korlátozásokat?", én válaszként leírom, hogy nem, 0%-ban hasznos, holott a kérdésre válaszol. Ezt mégis mire vélhetném?
2020. máj. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
68%

#8 miért számít, milyen % van a válaszodon. Ettől kevesebb leszel, vagy több? Számít, hogy az "akárki az internetről" mit mond arról, amit írtál? Ennyire zavarja az egódat, hogy a te válaszod nem volt tökéletes MINDENKINEK? kinek akarsz megfelelni? Mi ez a kényszer, ami miatt rosszul esik, amikor Egy Senki azt mondja neked, "nem úgy van"?


Ez tényleg zavar? Nincs az életben olyan ember, akivel valóban tudsz társalogni, hogy olyan visszajelzést kapj? Van valaki, aki bármikor is megkérdezte: "figyelj Móriczka, bírom a búrád és szeretném, ha mesélnél nekem a tengeren túli utadról és mutatnál néhány képet", van ilyen?


Ha van, akkor miért a niemandok véleménye számít?

Ha nincs, miért itt vesztegeted az idődet és miért nem ismerekedsz és teszel szert barátokra?

2020. máj. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
86%
9: Velem még nem történt meg, de más már mesélte kommentben, hogy vitába keveredett egy agresszív trollal, aki utána elkezdte vadul lepontozni (van, aki képes 20 különböző fiókot tartani direkt erre a célra, és adott helyzetben 20 különböző hamis IP-címről bejelentkezik), így egy nap alatt kb. 80-ról 20-ra csökkent a hasznos válaszadási százaléka. Utána volt, hogy válaszolt egy kérdésre rendesen, és a kérdező mondta, hogy sorry, de nem bízik benne, mert csak 20%-os. (Ez a mostani új rendszerben úgy nézne ki, hogy a neved melletti zöld pipák 1 nap alatt 4 és félből másfélre csökkennek.) Ezért számít.
2020. máj. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!