Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ki az aki ezt a gyakori...

Ki az aki ezt a gyakori kérdések toplistát komolyan veszi?

Figyelt kérdés
Szerintem teljesen értlelmetlen, ez az oldal arra van hogy ha valamiben bizonytalan az ember vagy nem tud valamit és akkor feltesz egy kérdést

2020. máj. 25. 23:27
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Hidd el, vannak olyanok, akik komolyan veszik. :D
2020. máj. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Naponta százan sipákolnak, hogy miért pontozták le a válaszukat. Ezeknek a toplista szerinted mennyire fontos?
2020. máj. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem ér sem a pontozás sem a top lista.


Jó válaszok alacsony pontot kapnak és troll válaszok egekbe vannak pontozva, innentől kezdve semmi értelme.

2020. máj. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
ÚRISTEN! Képzeljétek el 47. vagyok Tini párkapcsolatok témában. Elértem valamit az életemben.
2020. máj. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%

itt nem babra megy a játék..

Ma még lehet, hogy első vagy, de vajon holnap is így lesz?

2020. máj. 26. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
28%
Nem akarok nevet kiírni, de ebben a kategóriában is van 1 személy, aki vagy 15 éve Wikipédiának képzeli magát, és szemmel láthatóan az tartja életben, hogy minden kérdésre "jó" választ ad. Minden kérdésre...
2020. máj. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A toplista azt mutatja, hogy mennyire vagy aktív az adott témában.

Ezt a funkcióját nyugodtan veheted komolyan.

Tehát, ha egy toplistás ember válaszol neked, akkor biztos lehetsz, hogy egy olyan ember válaszolt, aki rengeteget foglalkozott ezzel a témakörrel (mármint a fő témakörrel, nem feltétlenül a tiéddel).

2020. máj. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!