Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért kezdted el használni/mié...

Miért kezdted el használni/miért használod a gyk-t?

Figyelt kérdés

Én régebben csak az ezotéria kategóriát olvastam, de akkor még érdekes volt. Mindig linkeltek valamit, de csak regisztrálva tudtam megnyitni. Végülis regeltem...

Utána átment buta trollkodásba az egész.


Bár azt hiszem hogy eredetileg egy magyar nyelvű google keresés irányított ide. (Először mindig angolul keresek rá mindenre, mert sokkal nagyobb a találati esély)


2020. jún. 4. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a Szent Johanna gimiben olvastam róla, ha előtte valami Google találat ide is vezetett, különösebben nem foglalkoztam vele, elolvastam és kész. Aztán amikor ott olvastam, akkor jöttem fel először úgy "komolyabban" szétnézni.😃
2020. jún. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
En nem akartam ezekkel a kerdesekkel a haverjaimat terhelni, plusz nem akartam, hogy hulyenek nezzenek, ugyhogy ide tettem/teszem fel nevtelenul.
2020. jún. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer kerestem v.mit és földobta..láttam, hogy tudok válaszolni egy kérdésre gondoltam segítek (egészség téma volt). És azóta is szívesen segítek, ha tudok. (nem trollkodok) Néha kérdezek is, ha már régóta foglalkoztat v.mi.
2020. jún. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A való életben nagyon visszafogott vagyok, sok időt töltök olyan társaságban, ahol tudni kell viselkedni. Itt nem kell. :) Főleg trollkodni járok ide, ha találok olyan kérdést, aminél tudok segíteni, akkor arra normálisan válaszolok.
2020. jún. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 belapus ***** válasza:

Többször belefutottam az oldalba, mikor információkat kerestem bármilyen témában.Aztán volt valami, amiről nem találtam máshol, gondoltam megkérdezem itt, hátha, de hiába.

Végül itt maradtam, próbálok segíteni, bár időnként nehéz megállni ( néha nem is nagyon sikerül ), hogy ne legyek kissé modortalan.

2020. jún. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy blogszolgáltató (Blogter.hu), ami megszűnt, majd az Origón sem lehetett már kommentálni a cikkeket. Nem azonnal, de végül áttelepültem ide. :)
2020. jún. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mert voltak kérdéseim és szeretek másoknak segíteni.
2020. jún. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én még a sims korszakomban csatlakoztam. Ahhoz kértem segítségeket, hogy ezt meg azt hogy tudom beállítani, megcsinálni a játékban.

Jelenleg próbálom megfejteni, hogy miért gondolkodok annyira máshogy, mint a többiek :D Életben nem szokott másoktól ennyire különböző nézőpontom lenni a világról, de itt, ha kitennék egy képet egy kockáról, amit én pirosnak látok, mindenki azt írná, hogy de hát ez kék.

2020. jún. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!