Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Csak én hiányolom a saját...

Csak én hiányolom a saját kérdés törlésének lehetőségét?

Figyelt kérdés

Elsősorban a személyes kérdések kapcsán szerintem jó lenne, ha törölhetőek lennének a kérdések. Pl. valaki kiír egy teljesen személyes élethelyzetet, ami egy idő után teljesen releváns, az ember örülne, ha lekerülhetne az oldalról. Esetleg hetekkel-hónapokkal-évekkel később érkezik rá válasz, ami így már teljesen felesleges.

Vagy egy kérdésre csak troll vagy haszontalan, irreleváns válaszok jönnek. Szerintem ilyenkor szívesen letörölnék többen az ilyen kérdéseket.


Én úgy képzelném el, hogy lenne egy gomb a kérdés törlésére és utánna megjelenne egy oldal, hogy válaszd ki a törlés okát és akkor lennének ilyenek pl: rosszul fogalmaztam meg kérdésem, elavult a kérdés, túl személyes,...


2020. jún. 5. 14:36
A kérdező szavazást indított:
örülnék, ha lenne, lehet, hogy használnám
felesleges funkció lenne
31 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha zavar egy már feltett kérdésed, akkor írj egy emailt a moderátoroknak és a kérésedre törölni fogják az oldalról.
2020. jún. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy van ilyen lehetőség, de szerintem egyszerűbb lenne egy gombbal elintézni.

Meg nem csak rólam van szó. Pl. én még sosem írtam ilyet ki, de vannak azok a kérdések, hogy terhes vagyok-e és küldenek egy képet egy terhességi tesztről. Én úgy tudom elképzelni, hogy ha később kiderülne, nem lennék terhes, esetleg elvetéltem, akkor a leggyorsabban szeretném, pár gombnyomással eltüntetni a kérdést. Nem emailt írni és várni, hogy olvassák-e.

2020. jún. 5. 14:56
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek a saját felelőssége, hogy milyen kérdést ír ki. Naponta csomó kérdés érkezik, tehát a feltett kérdés nem lesz sokáig "központban". Ezen kívül az általad feltett kérdések mindegyikénél ott egy x. Ha nem akarsz több értesítést, választ látni az adott kérdéshez, ki x-eled és kész.

Mellékesen megjegyzem, ha már a terhes tesztet hoztad fel példának. Hülyeségnek tartom a tesztes kérdéseket. Aki egy tesztet nem képes leolvasni, az hogy akar gyereket vállalni?! 1 csík negatív, 2 csík pozitív. Nem túl bonyolult.

2020. jún. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Onnantól kezdve, hogy a kérdést kiírtad, nem csak a tiéd, hanem az oldalé is. Lehet, hogy személyes esetet fogalmazol meg, de könnyen kerülhetnek mások is hasonlóba, és ezért esetleg szívesen elolvassák, hogy te milyen válaszokat kaptál.
2020. jún. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
23%
A kérdés törlésével más felhasználók válaszait is törölnéd (hát van jogod ehhez?).
2020. jún. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!