Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Az új rendszer hála, talán...

Az új rendszer hála, talán kevesebb lett a troll? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

2020. jún. 12. 12:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Talán...

de aki van, azt nehezebb megrendszabályozni.

2020. jún. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 mindentudó99 ***** válasza:
89%
Miért hogy szűrik ki őket?
2020. jún. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%
Milyen új rendszer?
2020. jún. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az alkalmi trollból talán kevesebb van, de úgysem ez adja a tömeget. Aki évek óta napi szinten nyomja ugyanúgy itt van és csinálja, semmit nem ér ellene a jelenlegi rendszer sem. És nem egy ilyen ember van, aki megrögzött provokátor.
2020. jún. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanannyi.

Sőt én kiírtam egy normális kérdést, törölték mondván, nem lehetett megtudni mi a kérdés...

Én meg LOL miaf*sz...

Aztán itt van véletlenszerű példának ez a baromság: https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..


Na ezt a kérdést jelentse aki tudja, és küldje el a francba a "kérdezőt".

FONTOS!! MINNÉL DURVÁBBAN!!!

2020. jún. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez a bombanős idióta stílusa, évek óta írja ki a hülyeségeit, és hiba tiltják ki, mindig visszajön. Erről beszéltem a 4-es kommentben. Egy random unatkozó Pistike - főleg hogy most nincs iskola - lehet kiír egy-két hülye kérdést és törlik, a többség feladja, mert látja hogy nem hagyják. De akinél pszichésen nincsenek rendben a dolgok, és még kitiltani sem lehet őket véglegesen, azok ellen semmi nem véd.

Attól hogy megváltoztatták 15 év után a design-t, az oldal még mindig ugyanazon az elavult alapon nyugszik. A csak IP alapú tiltás semmit nem ér, van olyan troll akinek párhuzamosan van mondjuk 5 fiókja is regisztrálva, és ha egyet tiltanak akkor rögtön átlép a másikba és abból folytatja, közben meg IP-t vált és megkerülte az egész tiltási rendszert.

2020. jún. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Na, erről nem is tudtam :O
2020. jún. 13. 09:32
 8/8 A kérdező kommentje:
jún. 12. 20:52 letiltottak téged! :( de amit beraktál a kérdést, azt pedig letörölték! :D Szóval örülj neki :) mit gondoltok?
2020. júl. 2. 23:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!