Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Csak szerintem hülyeség ez?

Csak szerintem hülyeség ez?

Figyelt kérdés

"A gyakorikerdesek.hu nem csevegős oldal, ne kérdezz egyes vagy többesszám második személyben! Ha olyan a problémád, fogalmazd meg egyes szám első személyben, ha pedig általánosságban szeretnél tudni valamit, általánosságban kérdezz! Ha csak ebben a formában tudod megkérdezni, amit szeretnél, akkor ne írd ki kérdésed, mert ez inkább egy fórumoldalra passzol, nem ide!"


Többször is találkozok ezzel, amióta frissült az oldal. A probléma az, hogy sokszor e-miatt nem tudom kiírni a dolgokat.


"Ha csak ebben a formában tudod megkérdezni, amit szeretnél, akkor ne írd ki kérdésed, mert ez inkább egy fórumoldalra passzol, nem ide!"


Ez nem egy fórum?


2020. jún. 29. 01:39
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Ez szerintem is teljesen érthetetlen, hogy lehetne kihagyni az E/2 vagy T/2-t? Saját magamtól kérdezzek talán? Kedves fejlesztő bácsik és nénik!
2020. jún. 29. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%

Na, ezt is törölni fogják. Én os megfogalmaztam sokszor pár véleményt az oldallal kapcsolatban, ráadásul jó hangnemben, nem sértve, azonnal törölték. Az üzemeltetők nem szeretik a kritikát.


Szerintem is butaság.

2020. jún. 29. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%
Zárjuk ki az üzemeltetőt :)
2020. jún. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én nem értem, hogy ennek mi az értelme. Tulajdonképpen ha nem fórum, akkor minek számít az oldal?
2020. jún. 29. 23:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is értelmetlen! Volt hogy egy betűt kihagytam a kérdésben hogy rendesen tudjak feltenni egy kérdést!
2020. júl. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!