Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért van ez? Jól gondolom?

Miért van ez? Jól gondolom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma válaszoltam egy kérdésre, de leírta a kérdező az életkorát is és 11 éves volt. Válaszoltam a kérdésre és figyelmeztettem, hogy "Weboldalunkra 16. életévét be nem töltött személy nem regisztrálhat. A regisztráció során felhasználó nyilatkozik és szavatol, hogy 16. életévét betöltötte."

Lepontozták a válaszomat, meg minden. Ez valójában nem zavar, de volt egy jó kérdése.

Miért írják ki a tini párkapcsolat témánál, hogy lépj vissza ha még nem töltötted be a 16-ot? Azért, mert ahhoz, hogy használni tud az oldalt nem kell regisztrálni, így akár egy 8 éves is nézegetheti?

Köszönöm!



2020. jún. 29. 08:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az oldal publikus, bárki megnyithatja és láthatja a tartalmát. A kérdés-válasz beküldéséhez szükséges a regisztráció.

Ha szabálysértő tartalmat látsz az oldalon, akkor használd a jelentés funkciót. Kommentálnod nem kell a látottakat, mert egyrészt offolja a kérdést, másrészt vitát generál vagy zavar másokat, harmadrészt az egész értelmét veszti mert úgyis törölve lesz rövidesen.

2020. jún. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nézni bárki nézheti az oldalt. A regisztráció van 16 éves korhoz kötve.
2020. jún. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Be tudnád linkelni azt a kérdést?
2020. júl. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Miért fontos, hogy lásd a kérdést?
2020. júl. 5. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!