Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ha valaki feltesz egy kérdést,...

Ha valaki feltesz egy kérdést, akkor miért privátban válaszolnak neki?

Figyelt kérdés

2020. jún. 29. 09:46
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Biztos 1000 oka van ennek, bár szerintem a többség nem küld privát üzenetet a kérdezőnek.


Nagy vonalakban azokban az esetekben szoktam privát üzenetet küldeni, amikor segíteni akarok a kérdezőnek, de nem akarom mindenkivel megosztani a választ. Vagy azért, mert nem nyilvános adat vagy túl személyes lenne.

2020. jún. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sokszor látom, egyáltalán nem intim kérdés, hanem tök általános, hogy például "Melyik kutyakaját ajánlanátok közép árkategóriában?".
2020. jún. 29. 09:57
 3/10 anonim ***** válasza:
60%

Akkor lehet az, hogy fél az ember nyilvánosan vállalni a véleményét. Mert be fognak szólni neki vagy le fogják pontozni. Ők nyilván az életben is inkább nem szólnak semmit, kerülik a konfrontációt más emberekkel.


Amúgy brit premium by nature, de ezt többször leírtam már a hasonló kérdésekre. 😛

2020. jún. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Szoktam privát választ küldeni, mint ahogy 1-es is írja, hasonló okokból. A termékekkel kapcsolatos kérdésekre - ha privátban válaszolok- azért van, mert ez nem reklám oldal, s nem ellenreklám oldal.
2020. jún. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Hogy ne nullázzák le. Sokszor a normális hangvételű és helytálló válaszaim is lenullázzák.
2020. jún. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Lehet sensitive info.

Lehet lepontozás elkerülése.

Lehet értelmesebb és bővebb beszélgetés igény.


És lehet fordítva is.

Könnyebb beszólni, trollkodni...

2020. jún. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Á.Zoli ***** válasza:
64%
Személyesebbé szeretné tenni a kérdezővel a beszélgetést. Ha nem tolakodó engem nem zavar a privát, szívesen szoktam segíteni... :-)
2020. jún. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Sajnos nekem sokszor válaszolnak, és ismerkedni akarnak egy üzenetben. :/

Köszi a válaszokat.

2020. jún. 30. 09:25
 9/10 anonim ***** válasza:
56%
Ismerkedés nagyon megy. Főleg, ha olyan topikban írsz, ahol erre rákattannak egyesek.
2020. jún. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én már kaptam mindenho, talán eddig egyedül a számítástechnikában nem.
2020. jún. 30. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!