Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogy lehetséges, hogy az...

Hogy lehetséges, hogy az "Állatok" kategóriában nincs válaszom a toplista szerint, mégis 33%-os a válaszadási hasznosságom?

Figyelt kérdés
Őszintén szólva nem emlékszem válaszoltam-e valaha kérdésre az Állatok kategóriában (kérdésem is csak egy van ott), de a toplistán egy kihúzott jel van ott tehát akkor elvileg nincs ott válaszom. Mégis 33%-ban adok hasznos választ a kategóriában a toplista szerint (ami messze a legalacsonyabb, teszem hozzá). Ez hogyan lehetséges?

2020. júl. 4. 23:59
 1/2 anonim ***** válasza:
93%

Nem lehetséges az, hogy valahol válaszoltál egy-egy állatos kérdésre, MAJD később átrakták az állatok kategóriába?

Nekem így vannak a közoktatás, tanfolyamok kategóriában válaszaim. Innen, az egyébből tették később oda át, és így ott 95%-os vagyok.

2020. júl. 5. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
92%

De egyébként az értékelés, szavazás is számít.

Ha kérdésed volt, valahogy azt is beleszámíthatják.

Egyébként rejtély számomra a pontozás, legalább is itt az egyébben. Itt vagyok a legaktívabb, és néha mégis rettenetes sok pontot levonnak, pedig annyira nem írok hülyeségeket. Néha pedig sok válaszra alig adnak valami plusz pontot. Nem igazán találok benne logikát. És nem 30 napos listát gondolom, hanem ami napi szinten változik, és csak itt, ebben a kategóriában.

(( Lehet, hogy az "baj", ha több kategóriában nem írok, de ez egyébként lehetetlen, nem tudok mindenhez hozzászólni, és van olyan kategória, amit eddig még sosem olvastam.))

2020. júl. 5. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!