Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mire jó ez a felhasználói...

Mire jó ez a felhasználói szint dolog ezen az oldalon?

Figyelt kérdés

Gyakorlatilaga frisssen regusztrált emberek alig tudják hazsnálni az oldalt mert 1 es szintűek, és így szinte semmihez nincs joguk, hozzáférésük


Ez miért jó az üzemeltetőnek?


2020. júl. 5. 09:33
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Minnél nagyobb szintű vagy annál kevesebb idő hogy feltegyél egy újabb kérdést pl 3-4 szinten 45 perc hogy feltegyél egy új kérdést
2020. júl. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%

A korábban kitiltott káros felhasználók ellen védi az oldalt, akik így nem tudnak bosszúból még több szabálysértő, provokáló kérdést vagy választ rövid időn belül elhelyezni.

Az oldalt normálisan használni szándékozókat persze szintén korlátozza, de nem annyira jelentősen, hogy ne tudnák azt használni (3 percenként 1 választ megírni nem túlzás, böngészni a kérdések között és megfogalmazni egy 3-4 mondatos választ bőven belefér 3 percbe, ahogy a 2 óránkénti kérdéskiírás az átlag használatba belefér, mivel jellemzően egy adott kérdés miatt regisztrálnak be az emberek, nem azért hogy futószalagon gyártsák őket).

2020. júl. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem elég kevés „szűz” regisztráló van már csak. Olyan, aki most találkozik először a gyakorival. A legtöbb friss felhasználó valójában újra próbálkozó, mert ki lett tiltva.

Akárhogy is legyen, nehéz megfékezni azokat, akik csak ökörködni járnak ide. Arra meg jó megoldás.

Korábban egy tiltás után egy perc alatt lett egy új email-címe, és ott tudta folytatni a rombolást, ahol abbahagyta. Csak a helyezését vesztette el, de az előtte sem érdekelhette.

2020. júl. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
26%

3-as nem :D

Akit letiltottak annak a gépét is tiltották :D

Én csak azután tudtam újból regisztrálni,hogy az egész operációs rendszert újrafuttattam de ez meg a tiltás után kb 6 évvel volt

2020. júl. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

ip cim alapján tiltanak gondolom


Vagyis ha ugyanazon az internet végponton vagy akkor nem engednek fel az oldalra


Amugy ez is kijátszható, beülsz valamelyik bevárásló központba ahol van wifi


Azt csá:)

2020. júl. 5. 10:26
 6/10 anonim ***** válasza:
89%

5-ös igen csak nem jutott eszembe az ip szó :D

Egyébként igen de gondolom úgy vannak vele,hogy legalább szűrik vmennyire

Egyébként azzal nem értek egyet,hogy mindenki csak 1 kérdés miatt regisztrál ide

Én gyakorlatilag rendesen fórumozok itt,1 éve reggeltem és van 600 kérdésem meg nem tudom hány emberrel ismerkedtem meg itt :D

2020. júl. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%
IP cím tiltás csak fix kiosztás esetén érne valamit. ADSL esetén egy ki-be kapcs a routeren, és jó eselyjel új a IP. A moderátor nem tudja eldönteni, higy dinamikus vagy fix címet tilt. Dinamikus esetén mint írtam egy perv újat kapni. A tiltott címről meg nem tud belépni az aki azt kapta a random kiosztásban.
2020. júl. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy nagyon könnyű szintet lépned, én 3 nap alatt értem el a 4. szintre.

A lényeg, hogy gondolkozz, hogy milyen kérdéseket tudnál kiírni, amik nem hülyeségek, de valóban foglalkoztatnak gondolatban. És válaszolj sokat, és lehetőleg hasznos és valós dolgokat, amikre tudsz pontokat kapni. Ha necces a kérdés, mert úgy érzed, hogy esetleg rossz pontot kapnál a válaszodra, inkább hagyd ki.

2020. júl. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben egyetértek a 8-assal, még a végét annyival kiegészíteném, hogy ha nem szeretnéd, hogy lepontozzanak írhatsz privát üzenetet is:)
2020. aug. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
1-es, 4. szinten már csak 30 percet kell várni, hogy újat felrakj
2020. aug. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!