Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Megéri bekapcsolni az állnevem...

Megéri bekapcsolni az állnevemet itt? Vagy inkább legyen titkos? Nektek hogy van beállítva és miért?

Figyelt kérdés
2020. júl. 14. 11:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
álnév
2020. júl. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%
Állnév van nekem és elrejte van.
2020. júl. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ez, ahogy nálam is van, azért van, mert akkor nem ismernek fel engemet ha túl sok kérdést tettem fel? 400 majdnem megvan nálam.
2020. júl. 14. 12:06
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát megéri akkor ha tényleg olyanokat írsz hogy "hírneved" van amúgy. Régebbi accomon kiírtam a nevem és párszor írták hogy "na ez a srác általába jókat ír" meg stb, de nyilván támadási felület is lehet.
2020. júl. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

400 kérdés??? 😱

Az szép (Bár kissé szomorú is, de) elismerésem 😎


A kérdésrepediga válasz:

Ha kint van a neved és sok kérdésed van, lehet egy kisebb pillanatnyi követőtáborod, de idővel sajnos többen utálnak majd mint szeretnek...

Szóval igen, jobb a névtelenség. 🌈

2020. júl. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2020. júl. 14. 13:28
 7/11 belapus ***** válasza:
82%
Ha nem a valódi neved jelenik meg itt - de miért is kellene így lennie ? -, akkor szinte mindegy.
2020. júl. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Titkosan jobb. Amíg be volt kapcsolva, volt felhasználó, aki reflexből nyomta a piroskezet, mert egy korábbi kommentben nem voltam szimpi. Mivel az emberek java része nem tudja rendesen használni a Gyakorit, nincs értelme bekapcsolva hagyni az álnevet.
2020. júl. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem évekig látható volt a nevem, és inkább csak kérdeztem egy kategóriában. Egy idő után besokaltak, hogy megint én... mióta meg nincs kint a nevem, és magamra jellemző kérdést írok, csak találgatnak, hogy hmm, ez megint ő? Ami azt illeti kicsit élvezem, de már a többség nem tudja ki vagyok. Elsősorban azért vettem le a nevem, mert olyan kategóriákba is írtam - esetenként a nem-gyk-s ismerőseim kérését -, ami nem illett a "profilomba".
2020. júl. 15. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nálam addig volt a valódi nevem rövidítését tartalmazó becenév, amíg egy kérdésre olyan választ adtam, ami troll uraknak nagyon nem tetszett. Ezután szépen, módszeresen elkezdték korábbi válaszaim nagy mennyiségben lepontozni.

Hogy mennyire erkölcsös vagy jellemes ez a módszer, azt mindenki maga döntse el. Egy biztos: villámgyorsan titkosítottam a nevemet. Egy témakörben az ember akár egyszeri véleménye nyomán évek munkáját tehetik tönkre. Korábban 80% feletti voltam, utána hetek alatt leesett 18%-ra. Azóta ismét 70% felett van a nívószint. Na ekkor tanultam meg a leckét, hogy idióták ellen csak a névtelenség nyugodt ereje segít.

2020. júl. 20. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!