Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogy lehetek itt moderátor?

Hogy lehetek itt moderátor?

Figyelt kérdés
Milyen végzettség kell? És milyen munkaidőben? 0-24? És ottholrol végezhető? Valaki tudja mennyi a fizetés?
2020. aug. 6. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem végzettséget nem igényel, otthonról szinte ezer százalék hogy végezhető de úgy gondolom leginkább ismeretségi alapon lehet valaki itt moderátor. Eget rengető fizetést meg ne várj tőle, szerintem ez majdnem ugyan olyan hobbi szinten működik mintha egy torrent oldalon lennél moderátor.
2020. aug. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

És hogy működik a moderátor munka?

Hogyan lehet felügyelni ezt az oldalt?

Hova szoktak a modik belépni?!

2020. aug. 6. 17:53
 3/6 anonim ***** válasza:
97%
Olyan kérdésedre vársz választ, amit nem tud senki, aki itt válaszolna. Ha majd keresnek új moderátort akkor ki lesz írva, én az elmúlt 10 évben eddig egy ilyen alkalmat láttam, úgyhogy annyira ne izguld túl a dolgot.
2020. aug. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
96%

Nem tudom itt hogy működik, ha annyira érdekel tett fel itt a kérdést

info@gyakorikerdesek.hu. :)

2020. aug. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
92%
A honlap üzemeltetője tart interjút, ahova önéletrajzzal jelentkezhetsz. Valami webminute vagy nem tudom mi az üzemeltető neve. Nem vagyok benne biztos, hogy most keresnének munkaerőt.
2020. aug. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
93%
Plusz az oldalt karbantartanod kell, nem csak olvasgatni a kérdéseket és törölni őket, kismillió más dolgod lesz, plusz gondolom más oldalakon os jell dolgozni, amiketaz üzemeltető üzemeltet.
2020. aug. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!