Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ha valaki feltesz itt egy...

Ha valaki feltesz itt egy kérdést, akivel már váltottál privát üzenetet, lehet látni, hogy ő volt az?

Figyelt kérdés
2020. aug. 8. 15:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Mivel ha az a valaki nem engedélyezi a nevét akkor maximum csak privát válasznál tudnád. Tudni szerintem csak azok tudják akik a gyakorinál moderálják az embereket.
2020. aug. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha látok valakit, aki ismerős stílusban kérdez, mint valaki, akivel már váltottam üzenetet, akkor ha ráírok, tudni fogom akkor, hogy az ő? Mert ott lesz a többi levelünk? Vagy nem lehet így lebukni?
2020. aug. 8. 16:27
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem biztos hogy aki hasonlóan válaszol az ő!


Irtam, a privátnál kiírja a nevet. De pl. sokan nem is reagálnak a privátra, ami sok esetben jogos, mert valaki csak segíteni próbál és megy tovább nem akar belefolyni, én is ilyen vagyok, nem azért mert mondjuk bújkálna előled, bár nem igazán értem a kérdésed, hogy miért kellene lebuknia, mert nekem úgy jön le a leírásból, hogy elköszöntetek. Nem igazán értem a kérdésed amúgy! Miért ártott neked valamit? Online? Vagy miért kérdezed? Ilyen esetben a moderációs alkalmazottaknak kell írni, van gondolom email címük.

2020. aug. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lap alján megtalálod, ha valami nem oké!
2020. aug. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Na. Beszélgettem itt valakivel privátban. Ha ő megtalálja pl ezt a kérdést és itt rám kattint, hogy privát üzenet, az elozmenyeinket látni fogja-e, ez a kérdés. Nem volt semmi balhé.
2020. aug. 8. 21:21
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha ő törölte a levelezéseteket és te vagy ő ráírsz vagy rád ír külön kérdésnél szerintem nem de passz!


Csak ugyanannál a kérdésnél jeleníti meg a beszélgetéseket ha egyikötök nem törölte. De amúgy meg ha vki bunkózik és az egyik tilt akkor nem is tud privátba ráírni mert automatikusan az üzenet is a kukába landol.

2020. aug. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mivel nincs megjelenítve a felhasználóneved, ha a kérdésednél (vagy kérdezői kommentednél) a „Privát üzenet”-re kattint, nem fogja látni a felhasználóneved, így küldheti el az üzenetet; nem tudja, hogy kinek megy.

Ha erre válaszolsz, a válaszodnál már látja a felhasználóneved. Ha nem törölte az előző üzengetéskor keletkezett üzeneteid, akkor kiválogathatja az azonos feladójú üzeneteket. Vagy ha törölte, de emlékszik a felhasználónévre, akkor - emlékezőképességétől függő részletességgel - felidézheti, miket írtatok egymásnak.

2020. aug. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!