Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Másnál is folyamatosan eltűnne...

Másnál is folyamatosan eltűnnek a figyelt kérdések?

Figyelt kérdés

Hozzáadtam több régi kérdést a figyelt kérdéseimhez, de a következő bejelentkezéskor ezek mindig eltűnnek és ennyit ír csak ki az oldal:


"Nincsenek figyelt kérdéseid. Kérdést figyelésre beállítani az adott kérdés oldalán tudsz, ha bejelölöd az Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? előtti négyzetet."


2020. aug. 10. 10:07
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Nálam a megválaszolt kérdések közül is percek alatt eltűnik egy olyan, ami kb. egy hete nyitott kérdés, de folyamatosan vannak hsz-ok. Mégse látom, rá kell külön keresnem....
2020. aug. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kellemetlen, mert főleg olvasni járok ide. Csak nem egy külső szövegszerkesztőben kéne tárolni a mentett kérdéseim linkjét, hanem a gyk-n keresztül is jó lenne tartósan elérni őket.
2020. aug. 10. 10:50
 3/7 anonim válasza:
84%
Jártam így, de többedik próbálkozásra csak én nyertem :D
2020. aug. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tegnap reggel megint hozzáadtam egy kérdést és már egészen estig ott is maradt. Ma reggelre viszont megint eltűnt. :P
2020. aug. 11. 10:16
 5/7 anonim válasza:
Igen eltünt
2021. márc. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Nálam is eltűntek, amikor legutoljára egy éve ittjártam, most kipróbáltam megint és még mindig eltűnnek másnapra. :/ Kicsit fapados megoldás egy online jegyzettömbben gyűjtögetni a számomra érdekes kérdések linkjét.
2021. júl. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is eltűnnek, nagyon idegesítö...
2021. aug. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!