Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogy töröltessem a accot?

Hogy töröltessem a accot?

Figyelt kérdés

Függő lettem az oldalon. Amíg meg van az account, nem fogok meggyógyulni.


Kérlem, töröljék az acc-ot.


Nem, nincs meg a belépésem a one time email címre, ahonnan regisztráltam. Nem tudom emailt küldeni az adminoknak. Tudom, nehéz felfogni, de van ilyen is.



#gyik #Permanent bann
2020. aug. 13. 10:21
 1/4 anonim ***** válasza:
96%

Átírod az e-mail címet a beállításokban egy működő e-mailre amihez hozzáférsz, majd kezdeményezed a törlést szintén a beállításokból.

A függőség leginkább az akaraterőről szól, mert hiába nem férsz hozzá, ha gyenge vagy és nem bírod megállni a használatot, akkor úgyis vissza fogsz regisztrálni. Ha képes és elég erős lennél ahhoz, hogy az oldalt ne használd tovább, akkor fognád és nem lépnél be többet. A függőség leküzdésének része a kísértés megfelelő kezelése, azaz hiába be tudnál lépni, nem teszed.

2020. aug. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Egy darabig sikerült megállni, de újra magam alatt vagyok és vissza estem.


Ha erős lennék és jó, akkor valószínű nem is tettem volna fel a kérdést. Ugye?

2020. szept. 13. 22:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen. Hiába törölteted magad, mert ha túl gyenge vagy, akkor úgyis visszaregisztrálnál és ugyanúgy itt lennél. Sőt, még csak regisztrálni sem kell hogy az oldalt böngészd és olvasd, ha nem kizárólag megnyilvánulási kényszered van.
2020. szept. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A fene tudja mi van.

Munkahely, ahol bármit csinálok, az rossz.

Otthon, ahol az is rossz, ha kérek fél óra csendet.

Tömegközlekedés, ahol nem engednek felszállni, csak ha beléjük rúgok, de akkor hirtelen lesz 14 szabad hely, ami addig a szépen kérésre nem volt ott.


Aztán más kérdései és problémái nyugtot adnak, hogy nem csak az én életem szar. És sokszor tudok is segíteni embereknek itt és több köszit kapok egy hét alatt, mint mindenhol máshol egy év alatt. Igaz ugyan annyi gyűlöletet is kapok... De azok többnyire alaptalan, saját sérültségre utaló jelek, amik tankönyvi példák. Az életben nincsenek tankönyvi példák.

Pedig nem játszom meg magam, de kéne.


Szóval, a gépen már nem is nézem, mert be van állítva, hogy ne jöjjön be az oldal.

És gyengeségemben erőt ad, hogy átirányítottam másik weblapra a gyakorit.


De telefonon nem tudom megcsinálni. És ha törlik a regisztrációt... Hát az is könnyebbség lenne. Mert egy extra védő vonal.

És hiába vagyok gyenge és semmire kellő, akkor is segít, ha nem tudok vissza lépni.

2020. szept. 15. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!