Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért nincs még az oldalon...

Miért nincs még az oldalon olyan funkció, hogy aki választ ír, az utólag tudja törölni/szerkeszteni a kommentjét?

Figyelt kérdés
2020. aug. 19. 03:47
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
Mert még nem jutott eszükbe. De ezt már sokan hiányolják. Velük együtt én is
2020. aug. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bár a szerkesztésből lehet, hogy lennének problémák. Pl valami vita közben valaki úgy szerkesztené át a kommentjét, hogy a másik válaszolót utána full hülyének állítsa be. Én valahogy úgy oldanám meg, hogy addig lehessen szerkeszteni, ameddig a saját kommented az utolsó.
2020. aug. 19. 07:56
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
A trollok miatt.
2020. aug. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Már kérdeztem tőlük, amikor megújították az oldalt. Nem fogják bevezetni, azt mondták, leginkább a trollok miatt.
2020. aug. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
44%
Törölni saját kommentet hülyeség, akkor semmi értelme nem lenne (gondold meg mit írsz le és kész), szerkeszteni utólag azt lehetne de mondjuk csak a hozzászólást követő 5 percben - az esetleges elgépelésekre, elírásokra, téves szóhasználatra tekintettel.
2020. aug. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
38%
4-es vagyok, én is az ötperces dolgot javasoltam nekik, de elutasították.
2020. aug. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem is úgy lenne értelme, ha még nincs további hozzászólás.
2020. aug. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
90%

El nem tudom képzelni, hogy miért kellene elküldés utáni módosítási lehetőség?

Nem időzárasok az ablakok, a Gy.k. végtelen hosszú időt biztosít kérdés és válasz megírására is, amihez hozzátartozik a megjeleníttetés előtti átolvasás lehetősége is.

Szerintem, a megjelenés utáni megváltoztatás nem tisztességes.

Aki igényes a helyesírásra, az, jellemzően helyesen ír; elvétés esetén elég nagy arányban jelez az automata helyesírás ellenőrző, elküldés előtt.

Tisztességesség látszatát kelti az a gondolat, hogy a következő írás megjelenéséig lehessen változtatni. És mi van az értékelésekkel? Nem hasznosnak értékelik, aztán az író – mivel még nincs új válasz - jelentősen megváltoztatja, és az értékelők tűnnek butának, rosszindulatúnak.

És mi van ott, ahol gyors egymásutánban jelennek meg a válaszok? Egy percen beül több is, de legalább percenként. Nekik nincs idejük, így módjuk, joguk, szerkeszteni, míg más akár aludhat is egyet a következő válasz előtt.

És ha valaki elkezdi szerkeszteni a válaszát, mert még nincs következő, aztán mikor elküldené, akkorra már van; gondolom, a korrektség jegyében ilyenkor blokkolódna az elküldés. Foglalkozna vele, feleslegesen.

Tökéletesen helyesen teszi az üzemeltető, hogy nem ad lehetőséget ilyen egyenlőtlen esetlegességre, kavarásra.

Meglep bárkit is, hogy mit írt, mikor közzétéve látja?

Tisztelt kérdező! Te ennyire biztosra veszed, hogy lesz, csak türelmetlen vagy, hogy „Miért nincs még”? Ez a „még” számodra bosszantóan sokáig fog tartani.

2020. aug. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!